EN

Kufr z nebe

Lin Rina


Napínavý román s detektivní zápletkou ze světa Kronik prachu
Londýn, přelom let 1890/91. Elisa je zvídavá studentka, která studuje politologii, ale její srdce bije pro kriminální případy. Proto ji neuvěřitelně nadchne, když střechou knihovny, kde pracuje její kamarádka Animant, zničehonic propadne kufr. Záhadné zavazadlo ukrývá tajemství a Elisa je odhodlaná přijít mu na kloub. Spolu s nesmělým mechanikem Jamiem se pouští do pátrání, během nějž dojde k celé řadě nečekaných odhalení.

Detailní informace

Číslo dílu 3
Jazyk čeština
Původní název Elisa Hemmiltons Kofferkrimi
Původní jazyk němčina
Překladatel Barbora Špundová
Počet stran 424
EAN 9788025367315
Datum vydání 11.04.2024
Věk od 14
Formát 145x205 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,642
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Celé to začalo onou nanejvýš nepravděpodobnou událostí, kdy z nebe spadl kufr…

Metropolitní policie požádala Jamieho a mne o sepsání zprávy o veškerých známých skutečnostech týkajících se vyšetřování případu Davida Brightona. Zajímá je, jak se všetečné studentce a roztržitému mechanikovi podařilo přijít celé věci na kloub.

Jelikož však Jamie kategoricky odmítá, že by měl to, co jsme společně zažili, zvěčnit na papír, zůstává tento úkol na mně – Elise Hemmiltonové. Neohrožené laické vyšetřovatelce, zvědavé čmuchalce a neodolatelné lamačce srdcí.

Román ze světa Kronik prachu

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Kroniky prachu"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Lin Rina

Lin Rina

Úsměv, šálek čaje v ruce a hlava plná příběhů. Když Lin Rina píše, sní o jiných světech, časech a vesmírech. Ráda se ale podílí i na kreslení ilustrací a na kaligrafických detailech, i když přitom riskuje prsty špinavé od inkoustu. Ve svém každodenním životě tráví spoustu času se svými dvěma dcerami mezi hrady z písku a papírovými úryvky dětských knih. Žije se svými dětmi, přítelkyní a psem na chalupě ve Schwarzwaldu.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM