EN

Jak spolu souvisí vražda letošního léta a mrtvoly staré dvacet let? Další případ Eriky Falcové a Patrika Hedströma!
V pobřežních skalách poblíž švédského městečka Fjällbacka je objevena mrtvola ženy. Pod tělem oběti jsou však nalezeny kostry dvou dalších žen, které zmizely před dvaceti lety. Pitva potvrdí, že všechny tři zemřely stejným způsobem. Jde o jednoho vraha, který se z neznámých důvodů na dvacet let odmlčel, nebo někdo původního pachatele napodobuje? Situace se ještě zhorší, když z blízkého kempu beze stopy zmizí sedmnáctiletá dívka.

Detailní informace

Žánr detektivka
Číslo dílu 2
Jazyk čeština
Původní název Predikanten
Počet stran 368
EAN 9788072465156
Datum vydání 02.06.2010
Věk od 15
Formát 125x205 mm
Nakladatelství MOTTO
Hmotnost 0,285
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená s chlopněmi

Další tituly z řady "Detektiv Patrik Hedström"

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Camilla Läckberg

Camilla Läckberg

Oblíbená švédská autorka detektivek začínala jako ekonomka, avšak kurz tvůrčího psaní ji navedl novým směrem a vynesl ji až na přední příčky skandinávských žebříčků bestsellerů. Hlavními hrdiny její série detektivek jsou spisovatelka Erika Falcková a detektiv Patrik Hedström. Všechny díly se odehrávají v autorčině rodné Fjällbacce. Její knihy vychází ve více než 50 zemích světa, prodeje již překročily 15 milionů výtisků. V roce 2006 získala titul pro švédskou autorku roku a v roce 2011 se stala šestou nejprodávanější autorkou v celé Evropě.
Zobrazit profil autora

Recenze

severskedetektivky.cz - Příběh, který vás zasáhne

„Na konci nebudete vědět, jestli se máte smát, nebo brečet. Läckberg nijak nemoralizuje, necpe vám vlastní postoje a názory, ale přesto vám její příběhy uvíznou v hlavě a dotknou se i vaší duše a srdce.“
NAPIŠTE NÁM