EN

3 v 1: Rok jako korálek

Demotivační diář 2024

Veronika Arichteva, Martina Pártlová, Nikol Leitgeb


Jediným limitem jsi ty sama. A právě to je ten průser.
Už je to tu zas?! Novej rok na dohled, nový předsevzetí, na který se budete muset v zájmu svýho psychickýho zdraví vykašlat. Nový dny, týdny, měsíce… Jak jim čelit, a nenechat si přitom kálet na hlavu? Demotivujte se s diářem od Veroniky Arichtevy, Nikol Leitgeb a Martiny Pártlové alias 3v1! Garantujeme, že fleky od čokolády, chlupatý nohy nebo věčná nestíhačka vás v roce 2024 nerozhodí.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 176
EAN 8594050436541
Datum vydání 28.09.2023
Věk od 18
Formát 130x200 mm
Nakladatelství XYZ
Hmotnost 0,27
Typ Kalendář, diář
Vazba měkké desky z kartonu

Demotivujte se s novým diářem od Veroniky Arichtevy, Nikol Leitgeb a Martiny Pártlové alias tria 3v1. Novej rok je na dohled a s ním nový měsíce, tejdny a neuvěřitelný mezinárodní dny, který prostě budete muset oslavit… Jak týhle náloži čelit, a nezbláznit se?! Klid! Nalistujte praktickej generátor výmluv, tipy, jak ztloustnout a bejt dál v pohodě, rady, jak se vyhnout sexu nebo naopak kam si za ním zajet, prostě podle svýho gusta, a budete mít jistotu, že rok 2024 vás v žádným případě nerozhází. Tak co, tak co?! Už je konečně leden???

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

Lenka Zajíčková
Diář má skvělé barevné provedení. Kombinace růžové a modré je velice příjemná pro oči. Má měkkou vazbu, což je super až ho budeme tahat v kabelkách. A uvnitř najdete nejen klasický kalendář, ale spousty hlášek od holek a zaručuji, že vás pobaví. Nečetla jsem si je všechny, protože se nechci připravit o překvapení až budu během roku otáčet jednotlivými stránkami. Ale ty, které jsem četla, byly prostě ze života a najde se v nich asi každá z nás. Na konci diáře najdete dokonce i několik samolepek,. které vám vykouzlí úsměv na tváři. Jsou opravdu vymazlený.
Iva Šindelková
V tomto případě je trošku ošemetné provádět recenzi ještě před tím, než s diářem budeme fyzicky pracovat. V tomto případě jsem se to rozhodla vzít čistě prakticky a pocitově: Hvězdička za vtip, nápaditost & hravost! Hvězdička za přiložené samolepky! Hvězdička za barevnost zpracování! O jedné hvězdičce bych debatovala a to z důvodu využití prostoru na většině stránek. Pokud má diář plnit i funkci praktickou kromě zábavné, trošku bych si možná představila většího rozložení (rozuměj využití) místa u dnů. Takto jsem měla u 90% stránek pocit, že na vybraný formát zrovna u kalendářních dnů nebylo využito prostoru naplno. A v neposlední řadě bych zmínila povrch, který je sice na dotek příjemný, ovšem obávám se, že používáním na něm časem budou zanechány „stopy“. A musím se taky přiznat, že bych zrovna u tohoto knižního vydání diáře ocenila vlepenou šňůrku jako záložku.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Veronika Arichteva

Veronika Arichteva

Dvě herečky a jedna zpěvačka, to je trio 3v1: Veronika Arichteva, Nikol Štíbrová a Martina Pártlová. Holky, které si neberou servítky a dokážou si udělat legraci z čehokoli, točí krátká videa, která jsou naprostým hitem internetu. Veronika Arichteva je česká divadelní, filmová i seriálová herečka a moderátorka pořadu 3v1 na rádiu Evropa 2. V dětství se věnovala sportovní gymnastice, ale bavilo ji i herectví. Vystudovala Pražskou konzervatoř, hrála v seriálu První republika nebo Slunečná.
Zobrazit profil autora

Martina Pártlová

Martina Pártlová

Dvě herečky a jedna zpěvačka, to je trio 3v1: Veronika Arichteva, Nikol Štíbrová a Martina Pártlová. Holky, které si neberou servítky a dokážou si udělat legraci z čehokoli, točí krátká videa, která jsou naprostým hitem internetu. Martina Pártlová je zpěvačka a muzikálová herečka. V roce 2008 se zúčastnila české verze soutěže X Factor, v níž skončila čtvrtá. Hrála například v muzikálu Johanka z Arku, její nezaměnitelný hlas je známý z hitu Ostrava!!! nebo z koncertů kapely Čechomor.
Zobrazit profil autora

Nikol Leitgeb

Nikol Leitgeb

Dvě herečky a jedna zpěvačka, to je trio 3v1: Veronika Arichteva, Nikol Štíbrová a Martina Pártlová. Holky, které si neberou servítky a dokážou si udělat legraci z čehokoli, točí krátká videa, která jsou naprostým hitem internetu. Nikol Štíbrová už v dětství hrála v několika televizních filmech a seriálech. Vystupovala i v desítkách televizních reklam a propůjčila svůj hlas asi padesáti zahraničním herečkám. Účinkovala v seriálech Pojišťovna štěstí nebo Vyprávěj. V dalším působení se více zaměřila na tzv. nová média a sociální sítě.  V roce 2017 získala cenu Czech Blog Awards za Instagram roku.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM