EN

Zítřek ti nikdo neslíbil

Kateřina Karolová


Kdosi je poblíž...
Jsou tři, i když každý sám. Probudí se na neznámém místě. Netuší kde, neví proč. Nic si nepamatují. Julie procitá na zemi v cizí koupelně. O kus dál se probouzí Viktor. Patrika ze spánku vytrhne bolest a stejně jako ostatní tápe s naprostou marností v zamlžených vzpomínkách. Nedokáže promluvit a nic nevidí. Ale jako jediný ví, že je někdo poblíž... Český thriller úspěšné blogerky a spisovatelky Kateřiny Karolové vás přesvědčí, že seveřané nejsou jediní mistři napínavé literatury.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 288
EAN 9788076833180
Datum vydání 03.04.2023
Věk od 18
Formát 145x205 mm
Nakladatelství XYZ
Hmotnost 0,45
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Jsou tři, i když každý sám. Probudí se na neznámém místě, netuší kde, neví proč. Nic si nepamatují. Julie procitá na zemi v cizí koupelně, s nevolností a pořádnou bolestí hlavy. Není schopná z paměti vydolovat jedinou smysluplnou vzpomínku, která by se týkala právě uplynulých chvil. Neví, u koho se nachází, ani jak se do prázdného domu dostala. Ale vše je jí zvláštním způsobem povědomé. O kus dál se probouzí Viktor. Obklopuje ho podivné ticho. Nemá ponětí, proč neleží ve své posteli, v bytě poblíž oblíbené restaurace. Nikdy se z města nevzdálil, dobrovolně by ho neopustil. Je vyděšený. Přeje si jediné, najít cestu pryč. Patrika vytrhne ze spánku bolest a stejně jako ostatní tápe s naprostou marností v zamlžených vzpomínkách. Nedokáže promluvit a nic nevidí. Ale jako jediný ví, že je někdo poblíž... Český mysteriózní román úspěšné spisovatelky Kateřiny Karolové právě vychází v novém vydání.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

Lenka Zajíčková
Zítřek ti nikdo neslíbil. Příběh, který si vás podmaní od prvního písmenka a nebudete chtít knihu odložit. Tři lidé, tři příběhy, tři osudy....probudí se vždy na podivném místě, nic si nepamatují, jsou zmatení a snaží si vzpomenout co se s nimi stalo... svět je stejný a přesto jiný... Od prvního okamžiku cítíte mrazení v zádech, ponurou atmosféru a všudypřítomný strach. Julie, Patrik a Viktor. Tři lidé s jejichž příběhy se přenesete do míst, která byste nenavštívili a věřte, že asi ani nechcete...a nebo? Budeme za tato místa rádi všichni? Nemohu vám moc prozradit, abych se nedopustila spoileru, protože to by mě mrzelo. Jediné co vám prozradím je, že vám v cca polovině knihy padne brada, prožijete šok a budete chtít číst dál a dozvědět se celou pravdu. Pro mě byla i druhá část knihy velice čtivá, protože to, jak autorka líčí určitou věc pro mě bylo krásně uchopeno a zajímalo mě, jak vše skončí.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Kateřina Karolová

Kateřina Karolová

Kateřina Karolová (1981) je lékařka, blogerka a spisovatelka. Pracovala jako pediatrička v Baťově nemocnici ve Zlíně a následně na klinice v Německu. Nyní pečuje o malé pacienty v dětské léčebně v Luhačovicích. Spolupracuje s firmou HiPP, pro kterou píše články a brožury. V podcastech „Baby talk“ sdílí své zkušenosti s posluchači coby pediatrička a maminka v jednom. Žije v Zádveřicích u Vizovic, v domku na polosamotě valašských pasek. Miluje zahradničení, pěstuje bylinky a vyrábí z nich sušené směsi na podporu imunity i úlevu od nemocí. Narodila se jako jednovaječné dvojče a vdala se za muže, který má taktéž svou identickou kopii. Během tří let se jim postupně narodili tři synové. V roce 2018 byla čtenáři ONA Dnes zvolena Ženou roku. Dříve psala blogy, za které obdržela i několik ocenění, nyní se věnuje psaní beletrie (Já, doktorin, Zítřek ti nikdo neslíbil, Odbočka v lesích – všechny knihy vyšly v nakladatelství XYZ).
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM