EN

Vezmi si mé srdce

Kasie Westová


Lásku si koupit nemůžeš... ale zachránit se dá.
Wren všichni považují za moc organizovanou. Ale když do kavárny vejde Asher, kluk k nakousnutí, pravidla letí z okna. Asher je okouzlující… a taky ho pěkně napálila holka, se kterou si dlouho psal. Wren se impulzivně rozhodne, že se bude tvářit, že to ona je ta, na kterou čeká, a zachrání ho před trapasem. Najednou předstírá, že randí s klukem, o kterém nic neví. A je to boží. Brzy už kvůli Asherovi porušuje další a další ze svých pravidel. Ale odpustí jí, až se dozví, že není ta, za kterou se vydává?
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Ilustrátor Barbora Žižková
Jazyk čeština
Původní název Borrow My Heart
Původní jazyk angličtina
Překladatel Adéla Špínová
Počet stran 280
EAN 9788076618749
Datum vydání 20.11.2023
Věk od 12
Formát 130x200 mm
Nakladatelství COOBOO
Hmotnost 0,37
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Wren je zvyklá na to, že ji všichni považují za příliš organizovanou. Nestará se o druhé, drží se svého seznamu pravidel a žije si svůj život. Ale když do její oblíbené kavárny vejde Asher, kluk k nakousnutí, pravidla najednou letí z okna.

Asher je okouzlující, dobře vypadá… a taky ho pěkně napálila holka, se kterou si dlouho online psal. A Wren se impulzivně rozhodne, že se bude tvářit, že to ona je holka, na kterou Asher čeká, a zachrání ho před velkým trapasem. Najednou předstírá, že randí s klukem, o kterém nic neví. A je to úplně boží.

Netrvá dlouho a už kvůli Asherovi porušuje další a další ze svých pravidel. Ale odpustí jí, až se dozví, že není ta, za kterou se vydává? Wren si tím není tak jistá. Pravidla totiž existují z určitého důvodu.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Kasie Westová

Kasie Westová

Kasie Westová je úspěšnou a oceňovanou autorkou mnoha knih pro děti a dívky. Vystudovala Fresno State University a stále žije v Kalifornii se svými čtyřmi dětmi a manželem. Většinu času se snaží uniknout kalifornskému vedru. Kromě psaní miluje také wakeboarding, rockové balady a čtení dlouho do noci.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM