EN

BTS: fankniha

Malcolm Croft


Ultimátní kniha pro každého fanouška BTS.
Působivé představení nejlepší a nejzářivější jihokorejské k-popové skupiny. Dozvíte se vše zásadní o písních, choreografiích i módních stylech, které dopomohly Bangtan Boys k celosvětové dominanci. Kniha je aktualizována o nejnovější informace a je doplněna množstvím fotografií, které podtrhují rozmanitost osobností skupiny. Povinná četba pro každého fanouška, který se BTS nemůže nabažit!

Detailní informace

Žánr hudba
Ilustrátor Kolektiv
Jazyk čeština
Původní název BTS: The Ultimate Fan Book
Původní jazyk angličtina
Překladatel Thu Thao Stránská
Počet stran 80
EAN 9788026449638
Datum vydání 30.10.2023
Věk od 10
Formát 210x270 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,506
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

SONGY NA PŘEDNÍCH PŘÍČKÁCH SVĚTOVÝCH HITPARÁD, NEUVĚŘITELNÉ TANEČNÍ POHYBY, FASCINUJÍCÍ OSOBNOSTI A NEKONEČNÉ ZÁSTUPY FANOUŠKŮ – BTS JSOU VŠAK MNOHEM VÍC NEŽ JEN FENOMÉNEM K-POPU, O NĚMŽ VŠICHNI MLUVÍ.

BTS: fankniha je působivým představením nejlepší a nejzářivější jihokorejské k-popové skupiny. Dozvíte se mnoho nového o písních, choreo­grafiích i módě, které dopomohly Bangtan Boys k celosvětovému úspěchu. Kniha je aktualizována o nejnovější informace a je doplněna množstvím fotografií, které podtrhují rozmanitost osobností a talentů skupiny. Výsledek je povinnou četbou pro každého fanouška, který nemá BTS nikdy dost!

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Malcolm Croft

Malcolm Croft

Malcolm Croft začínal před 20 lety jako hudební publicista a poté se přes různé pozice ve vydavatelském průmyslu dostal až k vlastnímu psaní. Je autorem desítek moderních a humorných titulů od životopisů až po literaturu pro děti. Na další hromadě knih se poté podílel jako spoluautor, konzultant nebo redaktor. Jeho knihy se překládají do mnoha světových jazyků a několik z nich se stalo mezinárodními bestsellery.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM