EN

Vždycky Jane

Jenn Bennettová


Láska se nestará o to, co máte v plánu.
Jane vyrůstala mezi zaměstnanci bohatého hudebního producenta – na dosah milovaných kapel, ale nikdy jedna z nich. Každé léto jezdí s tátou do hor, pracovat v producentově sídle u Kondořího jezera, kde se koná hudební festival – a Jane se konečně povedlo upoutat pozornost Eddieho, syna Sarafianových, kteří ho pořádají. Ale když se vrátí k jezeru a znovu se setká s Eddieho tajuplným bratrem Fenem, začne o svých citech pochybovat. Který z bratrů je pro ni ten pravý? A jaká tajemství skrývá minulost?
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Žánr YA romantika
Jazyk čeština
Původní název Always Jane
Původní jazyk angličtina
Překladatel Hana Netušilová
Počet stran 320
EAN 9788076617087
Datum vydání 24.04.2023
Věk od 13
Formát 130x200 mm
Nakladatelství COOBOO
Hmotnost 0,324
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená s chlopněmi

Osmnáctiletá dcera profesionálního řidiče Jane Marlowová vyrůstala mezi zaměstnanci bohatého hudebního producenta z LA – sice na dosah kapel, kterých měla vždycky plnou hlavu, ale sama mezi ty skutečné VIP nikdy nepatřila. Každé léto jedou Jane a její táta do hor, pracovat v producentově sídle u Kondořího jezera. V městečku se totiž koná obrovský hudební festival, za kterým stojí legendární rodina Sarafianových, a Jane už dlouho zbožňuje nejstaršího syna Eddieho. Když mezi nimi tedy konečně rozkvete vztah na dálku, neváhá a nedbá společenských hranic.

Ale když se vrátí k jezeru a tam se znovu setká s Eddieho tajuplným bratrem Fenem, začne o svých citech pochybovat. Fen Sarafian taky miluje hudbu – a nesnáší všechny ty tanečky kolem. Rodina ho vystěhovala a teď si vydělává v obchodě s deskami. Okamžitě pro Jane zahoří a udělal by cokoli, aby podrazil svého staršího bratra. I kdyby to znamenalo rozcupovat obrovský rodinný festival na kousky. A nebo Janino srdce.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Jenn Bennettová

Jenn Bennettová

Jenn Bennettová je populární autorkou young adult románů i titulů pro dospělé. Její knihy se opakovaně dostávají do finále hlasování Goodreads Choice Award a jsou kladně přijímány kritikou i čtenáři. Kromě toho, že působí jako spisovatelka, je také umělkyně, malbu vystudovala na univerzitě. Narodila se v Německu, žila na různých místech po celých Spojených státech a procestovala Evropu, Čínu, Tchaj-wan i Hong Kong. Nyní žije poblíž Atlanty s manželem a dvěma psy.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM