EN

Sukničkářky

Lucie Šilhová


Luxusní prádlo jako terapie a zkušební kabinka jako zpovědnice
Štěpánka odešla z nudné kancelářské práce a otevřela si obchod s prádlem. Její zákaznice u ní teď spolu s oblečením odkládají svá tajemství a s novým prádlem si oblékají naději. A protože sem zajdou jen párkrát za život, sdílejí i příběhy, s nimiž se nesvěřily ani svým nejlepším kamarádkám. Nevěry i marné lásky. Mateřská zklamání i bezdětné bolesti. Za plentou vidí svůj život z nadhledu. Poslouchejte, třeba uslyšíte i svůj příběh.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 200
EAN 9788026725374
Datum vydání 05.10.2023
Věk od 18
Formát 115x185 mm
Nakladatelství MOTTO
Hmotnost 0,276
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Ženská duše je jako italská krajka, jemná, a přitom pevná, to je Štěpánčino léty ověřené přesvědčení. Štěpánka odešla z nudné kancelářské práce a otevřela si obchod s prádlem. Její zákaznice u ní teď spolu s oblečením odkládají svá tajemství a s novým prádlem si oblékají naději. A protože sem zajdou jen párkrát za život, sdílejí i příběhy, s nimiž se nesvěřily ani svým nejlepším kamarádkám. Nevěry i marné lásky. Mateřská zklamání i bezdětné bolesti. Za plentou vidí svůj život z nadhledu. Poslouchejte šustot prádla na nahé pokožce a zpovědi pohnutých osudů, třeba uslyšíte i svůj příběh.

Po sérii úspěšných fejetonových souborů Lucie Šilhová vykročila k psychologickým povídkám, v nichž prokazuje hlubokou empatii nejen k ženským postavám.

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Lucie Šilhová

Lucie Šilhová

Lucie Šilhová je novinářka a prozaička, která se od profesních začátků věnuje ženám z nejrůznějších úhlů pohledu. Psala pro lifestylové magazíny Elle, Marianne a Cosmopolitan, vedla časopis Puls a přílohu Ona Dnes deníku MF Dnes. Roku 2006 jí vyšla kniha Matkou ve vyšším věku, kterou napsala s gynekoložkou Janou Stejskalovou. V roce 2019 slavila úspěch fejetonovou sbírkou Beru to sebe, na niž navázala titulem Svedu to tebe. S lékařkou Kateřinou Cajthamlovou vedla knižní rozhovor Zázraky jsou logické. Její poslední kniha Sukničkářky citlivě vypráví příběhy žen, ke kterým se život zachoval necitlivě.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM