EN

Žhavá pokušení: Šachmat

R. L. Mathewsonová


Pořádně žhavé zážitky čekají hned za rohem
Rory nemůže Connora vystát a platí to i naopak. Ti dva si jdou po krku už od školních let, jenže zlomyslným hnutím osudu má teď Rory toho sexy parchanta nejen za souseda, ale dokonce s ním musí sdílet práci svých snů. V jejich rodném městě tak bude hodně dusno. Když se k sobě tihle dva přiblíží, může to skončit i vězením. Vypadá to, že oba chodí po světě jenom proto, aby se donekonečna vzájemně mučili. Dokážou srovnat všechny svoje rozepře a pochopí, že je to k sobě osudově přitahuje?
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Číslo dílu 3
Jazyk čeština
Původní název Neighbor from Hell: Checkmate
Původní jazyk angličtina
Překladatel Michaela Martinová
Počet stran 320
EAN 9788076833074
Datum vydání 23.03.2023
Věk od 18
Formát 130x200 mm
Nakladatelství XYZ
Edice Flirt
Hmotnost 0,404
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Rory nemůže Connora vystát a platí to i naopak. Jen těžko by si připustili, že nenávist může být i silné afrodiziakum. Ti dva si jdou po krku už od školních let, jenže zlomyslným hnutím osudu má teď Rory toho sexy parchanta nejen za souseda, ale dokonce s ním musí sdílet svůj vysněný pracovní projekt. V jejich rodném městě tak bude hodně dusno. Když se k sobě tihle dva přiblíží, může to skončit i vězením. Vypadá to, že oba chodí po světě jenom proto, aby se donekonečna vzájemně mučili. Dokážou srovnat všechny svoje rozepře a pochopí, že je to k sobě osudově přitahuje?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Žhavá pokušení"

Hodnocení čtenářů

Veronika Vočadlová
Obálka: 3* Hlavní postavy: 5* Děj: 4* @albatrosmedia #spoluprace ,Maminko, ty čteš pupíkovou knihu!’ I mého tříletého syna obálka zaujala. Já když ji viděla říkala sem si aha, nějaká nová prasárnička! Nedejte ovšem na první pohled. Obálka značí peprné čteni, ale obsah je vlastně romantická komedie okořeněná pikantními scénami. Za mě by obálka měla více odpovídat vnitřku, protože znám čtenářky, které se vyhýbají vyloženě erotickým knihám, ale romantiku mají rády a tato kniha by je díky obálce mohla zbytečně minout. Příběh hlavních postav je vyprávěn od dětství, kdy sledujeme jejich rivalitu, souboje a intriky až do chvíle, kdy uzavřou dohodu o příměří a domluví se na společném klamu na svém okolí, kdy začnou hrát zamilovaný páreček. Příběh se mi líbil a to i přesto, že místy obsahuje pasáže, které mi už přišly moc přitažené za vlasy a některé až vyloženě neuvěřitelné. Za všechny bych zmínila nenažravé dospělé, kteří se nedokáží ovládat a chovají se jako děti a nebo samotnou chvíli uzavření dohody a následné okamžité propadnutí jeden druhému nejen po stránce fyzična, ale zejména co se týká té citové stránky. I tak hodnotím knihu vysoko - příběh mě bavil, stránky utíkaly před očima. Humor v knize mi byl blízký - hlavním postavám sem fandila, aby vyvedly nějaký další podařený kousek a knihu jsem četla dokonce místo oběda v práci. Už teď vím, že si potřebuji přečíst i ostatní knihy této autorky. Celkově tedy hodnotím: 4* z 5* #veructe #kniha #recenze #verudoporucuje

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
R. L. Mathewsonová

R. L. Mathewsonová

R. L. Mathewson se narodila v Massachusetts. V dětství byla plachou knihomolkou, během vysokoškolských studií se rozhodla absolvovat záchranářský kurz a právě zkušenosti ze záchranářské práce jí pomohly překonat ostych a inspirovaly některé její pozdější knihy. Je autorkou řady úspěšných romantických sérií, na nichž čtenáři oceňují břitký humor a schopnost živě vykreslit postavy. R. L. Mathewson je matkou dvou dětí, miluje romance a horkou čokoládu.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM