EN

Jedovatá slova

Jak rozpoznat verbální násilí a jak na ně reagovat

Patricia Evans


Nedejte šanci tomu, kdo vás ponižuje!
Máte pocit, že váš vztah není rovnocenný, že vás partner ponižuje, zesměšňuje nebo je despotický? Nejste si tím jista, nevíte, jak reagovat? Možná už pochybujete sama o sobě? Tato kniha popisuje konkrétní případy verbálního (slovního) násilí muže k ženě, a současně radí, jak se mu postavit, jak umět správně odpovědět, nedat šanci k ponížení a hlavně neztrácet vlastní sebevědomí.

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Verbally Abusive Relationship 3rd Edition
Počet stran 176
EAN 9788025127902
Datum vydání 20.07.2010
Věk od 15
Formát 148x210 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,26
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Pokud vy nebo někdo, koho znáte, odpoví na jednu nebo více následujících otázek „ano“, doporučuji vám přečíst si tuto knihu:

- Je na vás partner naštvaný nebo rozčilený několikrát týdně?

- Popírá, že by byl naštvaný, když očividně je?

- Snažíte se někdy partnerovi vysvětlit své pocity nepochopení, bolesti a duševního stresu, ale po tomto rozhovoru máte dojem, že jste stejně nic nevyřešili?

- Cítíte se často zmatená a zdeptaná jeho odpověďmi, jako by každý z vás mluvil jiným jazykem?

Téměř každý už slyšel o někom nebo zná někoho, kdo žije ve verbálně urážlivém vztahu – pokud v něm dokonce sám není. V této knize najdete potvrzení a pochopení toho, že chyba není ve vás, a také povzbuzení, když se rozhodnete pro změnu.

Autorka Patricia Evans vás naučí na ponižující a arogantní věty odpovídat tak, abyste měla šanci získat ve vztahu rovnoprávné postavení a nalezla ztracené sebevědomí, a také vás naučí pochopit myšlení partnera. Autorka mimo jiné zkoumá škodlivé vlivy verbálního násilí na děti a rodinu a nabízí užitečný náhled a doporučení nejen pro vás, ale také pro terapeuty, kteří lidem, jako jste vy, pomáhají.

Patricia Evansová, mluvčí, konzultantka a zakladatelka Institutu mezilidské komunikace, vede workshopy a odborné semináře v USA.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM