EN

DNES DOPRAVA ZDARMA ✨ S kódem FESTIVAL sleva 20 % na vše 

Jak žít s alergií

Jean Putz, Sabine Fricke, Ute Hansler


Usnadněte si život s alergií!
Usnadněte sobě nebo svým dětem život s alergií! Rady z alternativní medicíny (bylinky, masti, nosní kapky, dechová cvičení...), ale i překvapivě jednoduché a praktické návody - jak si sami doma můžete vyrobit užitečné pomůcky k léčbě nebo relaxaci, jak dětem vyrobit plastelínu nebo lepidlo z potravin (pokud jsou alergické na barviva) a mnoho dalších kreativních a levných nápadů.

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Leben mit Allergien
Počet stran 136
EAN 9788025116623
Datum vydání 21.08.2007
Věk od 15
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,24
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Omezuje vás alergie? Stojí vás hodně peněz? Rady a návody v této knize vám mohou život s alergií zjednodušit. Doporučení jsou vhodná jak pro dospělé, tak pro děti.

V knize naleznete:

- Zajímavé informace pro alergiky se sennou rýmou, zánětem spojivek, astmatem, kopřivkou, atopickým ekzémem a potravinovými alergiemi.

- Návody na přípravu domácích prostředků proti alergickým projevům (masti, kapky, nosní sprcha, vlastnoručně vyrobené chladivé bonbóny, aromaterapeutické pomůcky, čaje, domácí jogurty, léčivé nápoje…).

- Tipy na léčivé terapie (akupresura, dechová cvičení, foukání mýdlových bublin, vodní Kneippovy kúry, správné držení těla, solné koupele a jeskyně, hudba, fototerapie, qi gong, indické masáže, doporučené sporty…).

- Pomůcky pro alergiky a jejich přínosy (speciální oděvy, ložní prádlo, přístroje, vysavače, konkrétní pokojové rostliny…).

- Návody na kutilsky vyrobené užitečné pomůcky (píšťalka pro léčbu astma, relaxační “hudební” polštář, modelovací hmota a domácí lepidlo pro děti s kožní alergií, protipylové filtry do starších automobilů…).

- Jak vznikají alergie, “teorie špíny”, souvislost mezi výskytem alergie a místem bydliště, klasické možnosti léčby alergií.

- Co je to pseudoalergie. Jak postupovat, když se děti snaží vynucovat si pozornost a jejich psychika si osvojí příznaky alergie.

- Jak a kde hledat spouštěče alergie, proč počet alergiků stoupá, kam a kdy na dovolenou, kde na internetu hledat důležité informace.

Pro české čtenáře upravila MUDr. Olga Škopková, klinická alergoložka a imunoložka, lékařka alergologicko-imunologické ordinace pro děti v Ostravě.

Ke stažení

pdf Obsah.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM