EN

PRÁVĚ TEĎ VELETRŽNÍ TÝDEN! SLEVA 22 % + DOPRAVA ZDARMA NA VŠE

Počítač pro seniory: Vydání pro Windows 7 a Office 2010

Vydání pro Windows 7 a Office 2010

Jiří Lapáček


Pronikněte i vy do tajů počítačového světa!
Počítače už dávno nejsou jen pro mladé – i jejich otcové, dědové a babičky se s nimi nezřídka potřebují či chtějí utkat. Přepracované vydání úspěšné knihy vás naučí ovládnout počítač, Windows 7 i nejčastěji používané programy Office 2010 na základní úrovni. Čtenáři budou díky knize umět hledat na Internetu, používat elektronickou poštu i poslouchat hudbu, sledovat video a pracovat s digitálními fotografiemi.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 216
EAN 9788025133972
Datum vydání 08.10.2012
Věk od 15
Formát 167x225 mm
Nakladatelství COMPUTER PRESS
Edice Pro seniory
Hmotnost 0,385
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Mladí lidé přirozeně vstřebávají novinky světa techniky, počítačů a Internetu jednodušeji, protože se vyvíjí spolu s nimi. Pokud chcete, aby ani před vámi nezůstaly dveře počítačového světa uzavřeny, poznáte, že proniknout do něj není až tak složité.

Zkušený autor vás provede poklady i nástrahami počítačů od úplných základů. Srozumitelný výklad je přizpůsoben potřebám seniorů, nevynechává žádný důležitý krok, vyhýbá se zdlouhavým postupům i náhlým skokům a látku odměřuje ve vhodných dávkách, aby se čtenář neztratil v záplavě novinek. Četná řešení problémů vám pomohou vyhnout se nejčastějším obtížím. S knihou se mimo jiné naučíte:

- Správně zapojit a vypnout či uspat počítač

- Ovládat myš a pohybovat se v prostředí Windows

- Vytvářet složky, ukládat a posléze nacházet soubory

- Psát a tisknout vlastní texty ve Wordu

- Vytvářet a upravovat tabulky a grafy v Excelu

- Stahovat, prohlížet a upravovat digitální fotografie

- Poslouchat na počítači hudbu a sledovat filmy

- Prohlížet webové stránky a psát e-maily

- Bránit se virům a jiným nebezpečím z Internetu

Velmi úspěšná a ceněná kniha vychází již ve třetím, zcela přepracovaném vydání, tentokrát zaměřeném na Windows 7 a Office 2010. O autorovi:

Jiří Lapáček je autorem dvou desítek uživatelských publikací nejen z oblasti počítačů. Jeho publikace vynikají živým stylem vyprávění a srozumitelností pro začínající uživatele. Je též autorem několika interaktivních počítačových kurzů, řady článků, například pro časopis Počítač pro každého.

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Jiří Lapáček

Jiří Lapáček

Jiří Lapáček pracoval po absolvování VŠCHT deset let jako programátor. Stál u zrodu známé firmy Software602, pro niž vytvořil dokumentaci ke všem jejím produktům. Je autorem několika interaktivních počítačových kurzů, řady článků, například pro časopis Počítač pro každého, a více než desítky úspěšných knih z řad Jednoduše a Pro seniory. Jeho publikace vynikají živým stylem a srozumitelností pro začínající uživatele.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM