Microsoft Windows 7 | Albatrosmedia.cz
EN

Microsoft Windows 7

Kapesní rádce administrátora

William R. Stanek


Všechny postupy a řešení problémů v jednom kapesním formátu!
Následník jedné z nejžádanějších knih pro správu systému Windows, nyní pro Windows 7, předkládá přímočaré postupy pro takřka veškeré administrátorské úlohy s vysvětlením nejrůznější konfigurace, množstvím rad a osvědčených řešení. Věnuje se konfiguraci hardwaru, sítě, účtů i uživatelského prostředí, radí při podpoře notebooků a používání vzdáleného přístupu, popisuje rutinní i záchranné operace a automatizaci úloh atd.

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Windows 7 Admin Pocket Consultant
Počet stran 712
EAN 9788025127926
Datum vydání 01.06.2010
Věk od 15
Formát 148x210 mm
Nakladatelství COMPUTER PRESS
Hmotnost 0,901
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Jste zkušení uživatelé systémů Windows nebo podnikoví správci, kteří jsou odpovědní za upgrade na systém Windows 7? Potřebujete mít rychle k dispozici odpovědi na všechny klíčové otázky týkající se administrátorských činností v systému Windows 7?

Při hledání požadovaných rad se již nemusíte probírat stovkami stránek okrajových informací. Místo toho najdete v této kompaktní, stručné a přehledné knize přesně to, co potřebujete k řešení konkrétního problému nebo provedení určitého úkolu. Publikace se zaměřuje na každodenní administrátorské postupy, často používané předvolby a dokumentované příklady. Příručku navíc doplňují mnohé pomůcky pro rychlou referenci. Patří k nim číslované postupy, seznamy, tabulky se shrnutím faktů a bohaté křížové odkazy. V knize naleznete mimo jiné tato témata:

- Správa konfigurace systému a spouštění

- Nasazení a přizpůsobení operačního systému

- Konfigurace nastavení a předvoleb zásad skupin

- Správa disků, systémů souborů a úložišť

- Konfigurace a řešení potíží sítí TCP/IP

- Konfigurace vzdáleného přístupu, mobilní a bezdrátové konektivity

- Správa přístupu, zabezpečení a dostupnosti sdílených prostředků

- Správa čipu TPM a nástroje BitLocker Drive Encryption

- Řešení systémových potíží

Knihy z edice Kapesní rádce administrátora se vyznačují snadnou orientací v jednotlivých tématech, praktických tipech, upozorněních a příkladech řešení konkrétních problémů, s nimiž se při administraci můžete setkat. O autorovi:

William R. Stanek, certifikovaný společností Microsoft jako Most Valuable Professional, má více než dvacetiletou bohatou praxi v oblasti správy operačních systémů a pokročilého programování. Je autorem více než 100 knih. Jeho praktické rady již pomohly milionům programátorů, vývojářů a síťových techniků na celém světě.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM