333 tipů a triků pro SEO | Albatrosmedia.cz
EN

333 tipů a triků pro SEO

Jan Linhart, Michal Kubíček

5,0
( 1 )

Sbírka nejlepších technik optimalizace webů pro vyhledávače
Objevte tajemství optimalizace pro vyhledávače a propagace vašeho webu na Internetu! Sbírka těch nejlepších postupů optimalizace a propagace webů vám pomůže kdykoliv si nebudete vědět rady a zároveň vás seznámí s důmyslnými postupy profesionálů, a to formou krátkých článků, které konkrétně odpoví na všechny vaše dotazy nejen ohledně SEO. Přiložené CD obsahuje všechny skripty a software popisované v knize.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 264
EAN 9788025124680
Datum vydání 25.05.2010
Věk od 15
Formát 167x225 mm
Nakladatelství COMPUTER PRESS
Edice Tipy a triky
Hmotnost 0,48
Typ Kniha + CD
Vazba brožovaná lepená

Objevte tajemství optimalizace pro vyhledávače a propagace vašeho webu na Internetu! Už nemusíte číst spoustu stránek teorie nebo složitě hledat kusé informace na Internetu, v této knize najdete stručné a konkrétní informace.

Zkušení odborníci v knize odhalují tajemství, jak dosáhnout úspěchu v propagaci webu na Internetu, a to formou krátkých článků, které konkrétně odpoví na všechny vaše dotazy nejen ohledně SEO. Sbírka těch nejlepších postupů optimalizace a propagace webů vám pomůže, kdykoliv si nebudete vědět rady, a zároveň vás seznámí s důmyslnými postupy profesionálů.

Autoři v knize představí mimo jiné:

- Jak vybrat vhodná klíčová slova a kam je umístit

- Jak vytvořit mapu webu a k čemu slouží

- Jak vybrat správnou doménu či jak na přesměrování

- Jak optimalizovat obrázky nebo soubory PDF

- Jaké odkazy vedou na moje stránky a jak získat zpětné odkazy

- Jak se vyhnout penalizaci ze strany vyhledávačů

- Jak dostat zboží ze svého e-shopu do vyhledávače zboží

- Jak optimalizovat pro sociální sítě a jak na linkovací služby

- Jak zpropagovat web v diskuzích, na blogu nebo PR články

- Jak sledovat a měřit návštěvnost webu

Přiložené CD obsahuje zdrojové kódy k tipům a trikům z knihy, odkazy na služby a programy uvedené v knize a řadu užitečných programů a skriptů popisovaných v tipech a tricích. O autorech:

Michal Kubíček je autorem knihy Velký průvodce SEO a přednáší webmasterům a firmám u nás i v zahraničí o internetovém marketingu. Vlastní společnost PRONETmedia spravující weby a e-shopy více než 100 firem z celé Evropy. Jeho blog najdete na www.michalkubicek.cz.

Jan Linhart spravuje internetové kampaně více než 50 společnostem z celého světa. Od roku 2005 nabízí své služby pod hlavičkou Linhart.name především v oblasti linkbuildingu a linkbaitingu.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.