EN

MIKULÁŠSKÁ NABÍDKA! DOPRAVA ZDARMA A BESTSELLER OD HALINY PAWLOWSKÉ JAKO DÁREK

C/C++

Hotová řešení

Radim Dostál


Praktická řešení pro každého programátora
Dříve nebo později narazíte při programování na problém, který už určitě musel někdo řešit. Místo složitého vymýšlení vlastních postupů můžete použít ty, které již promysleli, vyzkoušeli a otestovali jiní. Autor této publikace nabízí přes 270 hotových projektů, které lze ihned po zkopírování z CD zařadit do svého programu. Přehledné členění do tématických kapitol umožňuje rychlé vyhledání požadovaného řešení.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 376
EAN 9788025121900
Datum vydání 28.01.2010
Věk od 15
Formát 167x225 mm
Nakladatelství COMPUTER PRESS
Hmotnost 0,58
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Nelamte si hlavu s tím, co za vás vytvořili jiní! Hotová řešení pro C/C++ poskytují sbírku nejlepších postupů a řešení běžných i méně běžných úkolů, které před vámi při programování v těchto jazycích stojí.

Více než 270 na sobě nezávislých řešení poskytuje všechny důležité postupy, s nimiž zvládnete tvořit dokonalé programy. V knize najdete řešení jak pro jednoduché aplikace pracující se soubory či textem, tak pro realizaci pokročilých projektů využívajících XML nebo pokročilé knihovny. Navíc vás autor naučí postupy, jak v C a C++ pracovat se síťovým připojením a databázemi. To vše prakticky se zaměřením na rychlý výsledek. Svůj dokonalý projekt v C nebo C++ můžete mít hotový už dnes! V knize najdete mimo jiné tato řešení:

- Zjištění a formátování aktuálního data a času

- Nalezení znaku nebo podřetězce v řetězci

- Implementace zásobníku a fronty

- Náhrada části binárního souboru

- Překlad doménových jmen na IP adresy IP protokolů 4 i 6

- Klient pro chat TCP/IP

- Stažení dokumentu pomocí protokolu HTTP

- Export dat z databázové tabulky do XML

Přiložené CD obsahuje zdrojové kódy ke všem řešením z knihy. Dále vývojová prostředí Microsoft Visual C++ a Eclipse, překladač MinGW a řadu knihoven. O autorovi:

Radim Dostál je absolventem Fakulty elektrotechniky a informatiky na VŠB–TU Ostrava, kde v současné době také pracuje jako programátor univerzitního informačního systému. Kromě jazyků C a C++ se zabývá i programovacím jazykem Java.

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM