EN

C# 2005

Programujeme profesionálně

Christian Nagel


Ovládněte dokonale C# a zajistěte si úspěch na pracovním trhu!
Kniha zkušeného autorského týmu vás kompletně připraví na programování aplikací v jazyce C# a na práci v prostředí Microsoft Visual C# 2005. Dozvíte se i všechny podrobnosti o fungování architektury .NET. Kniha nevyžaduje žádné vstupní znalosti C# nebo platformy .NET. Na svých stránkách vám ukáže jak programovat veškeré druhy aplikací a otevře vám pohled na řadu souvisejících technologií.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 1400
EAN 9788025111819
Datum vydání 16.01.2007
Věk od 15
Formát 167x225 mm
Nakladatelství COMPUTER PRESS
Hmotnost 2,02
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Tuto knihu nabízíme také v cenově výhodném balíčku s titulem K1352 ASP.NET 2.0 Programujeme profesionálně.

Balíček za super cenu 1 990 Kč naleznete zde.

Platforma .NET změnila způsob přemýšlení programátorů, a ve spojení s jazykem C#, který byl stvořen právě pro platformu .NET, se brzy stala základním a nejpoužívanějším nástrojem pro vytváření softwarových aplikací. Zvládnutí jazyka C# znamená skoro jistotu úspěchu na pracovním trhu! Tato kniha vám přitom poskytne úplně vše, co ke kompletnímu ovládnutí jazyka C# potřebujete – a stejně tak co potřebujete k maximálnímu využití nové verze platformy .NET 2.0 a integrovaného prostředí Visual Studia 2005.

Předchozí vydání této knihy, proslulá publikace C# Programujeme profesionálně, se po právu stala bestsellerem a pomohla naučít se jazyk C#, zvládnout platformu .NET a uspět ve škole či v zaměstnání tisícům programátorů. Nové verze jazyka, nástrojů a vývojového prostředí však přináší řadu novinek, vylepšení a nových technologií: v dnešním světě rychlých změn je nutné držet s nimi krok.

V knize, kterou držíte v rukou, prozkoumáte jazyk C# od úplných základů včetně syntaxe, datových typů a objektově-orientovaných rysů. Pak se dozvíte, jak použít jazyk a všechny související technologie k efektivnímu vývoji moderních aplikací, včetně:

- Běžných okenních aplikací

- Okenních aplikací založených na technologii Windows Forms

- Databázových aplikací spolupracujících například se SQL Serverem 2005

- Dynamických webových aplikací

- Vícevláknových, paralelních aplikací

- Aplikací s pokročilým a propracovaným okenním uživatelským rozhraním a grafikou

- Lokalizovatelných aplikací podporujících více jazykových mutací

- Internetových aplikací

- Webových služeb založených na jazyce XML

- Aplikací spolupracujících s aplikačním serverem Enterprise Servcices

- Komponent a distribuovaných aplikací, aplikací využívajících komponent COM

- Aplikací spolupracujících se službou Active Directory

- Aplikací komunikujících prostřednictvím technologie .NET Remoting

- Služeb systému Windows (Windows Services)

Komu je kniha určena?

Kniha, jejíž odborné korektury se ujal jeden z nejuznávanějších českých odborníků na programování v jazyce C# – Miroslav Virius, je napsána pro programátory, kteří mají zkušenosti s programováním v některém jiném jazyce, avšak nevyžaduje předchozí znalost jazyka C# nebo platformy .NET. Kromě toho je určena pro všechny, kteří ovládají platformu .NET 1.0 a zajímají se o přechod na modernější verzi .NET 2.0 a Visual Studio 2005.

Lokalizované zdrojové kódy všech příkladů, ukázek a programů z knihy lze stáhnout z http://knihy.cpress.cz/K1325. Další podpora je na www.wrox.com.

Knihy z edice Profesionálně jsou psány zkušenými programátory, kteří nejlépe vědí, jaké potřeby a požadavky mají profesionálové z praxe. Zaměřují se na nejmodernější technologie a na nejpotřebnější témata, jsou plné praktických příkladů, užitečných rad, opravdových řešení a expertních znalostí technologií, jazyků a vývojářských prostředí.

Ke stažení

pdf Obsah.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM