EN

Atlas ľudského tela pre deti (slovensky)

Oldřich Růžička, Tomáš Tůma


Ľudské telo na šiestich veľkých rozkladacích mapách
Šesť veľkých rozkladacích máp predstaví detským čitateľom ľudské telo vrátane všetkých orgánov a funkcií. Na veľkých a názorných ilustráciách nájdeš základné časti ľudského tela, obehovú sústavu, nervovú sústavu, svaly, vnútorné orgány a kostru. Každá kapitola je obohatená o priložené zošitky, v ktorých sú základné informácie o chorobách jednotlivých častí tela a ich liečbe, o zdravej strave a zdravom životnom štýle alebo o tom, ako najlepšie poskytnúť prvú pomoc pri úraze.

Detailní informace

Žánr encyklopedie
Jazyk slovenština
Původní název Atlas lidského těla pro děti
Původní jazyk čeština
Počet stran 48
EAN 9788000068077
Datum vydání 20.01.2023
Věk od 6
Formát 230x260 mm
Nakladatelství ALBATROS
Hmotnost 0,621
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Šesť veľkých rozkladacích máp predstaví detským čitateľom vo veku od šiestich rokov ľudské telo vrátane všetkých orgánov a funkcií. Na veľkých a názorných ilustráciách nájdeš základné časti ľudského tela, obehovú sústavu, nervovú sústavu, svaly, vnútorné orgány a kostru. Každá kapitola je obohatená o priložené zošitky, v ktorých sú základné informácie o chorobách jednotlivých častí tela a ich liečbe, o zdravej strave a zdravom životnom štýle alebo o tom, ako najlepšie poskytnúť prvú pomoc pri úraze. Atlas ti ukáže, ako funguje ľudské telo, ako je potrebné sa oň čo najlepšie starať a čo je potrebné urobiť, keď sa objaví zdravotný problém.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Video

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Oldřich Růžička

Oldřich Růžička

Vystudoval Pedagogickou fakultu Masarykovy univerzity a více než 12 let působil jako učitel na základní škole a následně na gymnáziu. Po opuštění pedagogické dráhy začal pracovat jako redaktor, posléze šéfredaktor a publisher v nakladatelství Computer Press, kde stál mimo jiné u zrodu nově vznikajících redakcí knih pro děti a mládež, redakce hobby literatury a dalších oblastí non-fiction literatury. V roce 2007 založil nakladatelství B4U Publishing, které se od svého počátku zaměřilo na tvorbu knih pro děti a orientovalo se převážně na zahraniční trhy. Jeho knihy byly přeloženy do více než padesáti jazyků a prodávají se ve čtyřiceti zemích pěti kontinentů.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM