EN

Škola hry na klavír

Barevné klávesy: Nejsnazší cesta ke hře na klavír

Štěpánka Cimlová


Nejsnazší cesta ke hře na klavír pro děti i dospělé.
Metoda Barevné klávesy zpřístupní hru na klavír nebo klávesy dětem i dospělým. Bez zbytečných překážek připraví na skutečné, živé hraní, pro lidi i jen tak pro radost. Neobsahuje ani o čárku teorie víc, než potřebujete. Knihu přivítají děti a jejich rodiče, učitelé hry na klavír, žáci hudebních škol i samouci jakéhokoliv věku. Představuje široké spektrum hudby od hraní podle akordů ve zpěvníku až po filmové soundtracky zapsané v notách.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 104
EAN 9788026618119
Datum vydání 15.09.2022
Věk od 5
Formát 240x214 mm
Nakladatelství EDIKA
Hmotnost 0,55
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

• PRŮVODCE PRO RODIČE

• METODIKA PRO UČITELE

• UČEBNICE PRO SAMOUKY

Barevné klávesy zpřístupní hru na klavír nebo klávesy každému, kdo ji vezme do ruky. Bez zbytečných překážek připraví na skutečné, živé hraní, pro lidi i jen tak pro radost. Neobsahuje ani o čárku teorie víc, než potřebujete.

Knížku ocení:

DĚTI, zejména ty, které ještě neumí číst s pohotovostí dospělého.

RODIČE školáků nebo dětí v domácím vzdělávání, kteří by rádi vedli své děti k hudbě a případně se i sami něco přiučili.

UČITELÉ hry na klavír nebo hudební výchovy. Kniha nabízí spoustu inspirace, vede k pozitivní motivaci a respektujícímu, rovnocennému přístupu k žákům.

ŽÁCI HUDEBNÍCH ŠKOL, kteří jsou vedeni ke klasické hudbě, a neví, jak začít s hraním podle akordů.

SAMOUCI jakéhokoliv věku.

Ing. Štěpánka Cimlová má přes

15 let učitelské praxe v několika státních a soukromých vzdělávacích institucích v České republice a v zahraničí. Přes 10 let zároveň působí v hudebním managementu a produkci. Kromě výuky ve vlastní soukromé hudební a jazykové škole spravuje virální účet na TikToku „Štěkánka the Učitelka“, zaměřený na negativní jevy v českém školství a toxickou pedagogickou praxi.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

Vojtěch Honzík
Jako dlouholetý amatérský hudebník jsem se potýkal s problémem jak namotivovat mladší dceru aby si vyzkoušela nějaký hudební nástroj. Prostě nejsem a nebudu pedagog, nejde mi to. Vzpomněl jsem si na "nějakou učebnici s barvičkami' a výsledek předčil očekávání. Aby se předškolačka po úvodním šprajcu, že se nenechá do ničeho nutit, sama za zavřenými dveřmi naučila zahrát písničku, to jsem fakt nečekal. Výborný nápad a zpracování.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM