EN

Jak na tvůrčí psaní

Eva Musilová


Kniha pro všechny, kdo chtějí psát dobře, zajímavě a profesionálně
Tato příručka má čtenáři pomoci, aby se příjemnou formou zdokonalil v technice psaní: aby byl „doma“ v budování příběhu, uměl pracovat s postavami, aby lehce vytvářel živé a věrohodné dialogy a ovládl spoustu dalších dovedností. Všechno je tu zaměřeno na praxi. Jednotlivé kapitoly přinášejí mnoho praktických informací a každá je doplněna o názorné ukázky, úkoly a cvičení. Nalaďte svou mysl na tvůrčí strunu, ponořte se s námi do tajů jazyka a správné výstavby textu a posuňte své psaní na vyšší level.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 256
EAN 9788026443216
Datum vydání 01.09.2022
Věk od 18
Formát 170x243 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,505
Typ Kniha
Vazba brožovaná, šitá nitmi

Držíte v ruce knihu určenou autorům, kteří mají hlavu i srdce plné myšlenek a nápadů, píšou nebo mají chuť začít psát, ale zároveň chtějí tvořit opravdu dobře, profesionálně.

Tato příručka má čtenáři pomoci, aby se příjemnou formou zdokonalil v technice psaní: aby byl „doma“ v budování příběhu, uměl pracovat s jednotlivými postavami, aby lehce vytvářel živé, napínavé a věrohodné dialogy a ovládl spoustu dalších dovedností. Všechno je tu zaměřeno na praxi, na výsledek. Jednotlivé kapitoly přinášejí mnoho praktických informací a každá je doplněna o názorné ukázky, úkoly a cvičení.

Vezměte tedy do ruky pero a papír, nalaďte svou mysl na tvůrčí strunu, ponořte se s námi do tajů jazyka a správné výstavby textu a posuňte své psaní na vyšší level.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM