EN

PRÁVĚ TEĎ VELETRŽNÍ TÝDEN! SLEVA 22 % + DOPRAVA ZDARMA NA VŠE

Klub Klikařů - Prokleté Velikonoce

Vít Martin Matějka


Nebezpečná mobilní hra na obzoru. Druhý díl dobrodružné série.
Jaro je v plném proudu. Příroda ožívá, nad Plzní se však stahují temná mračna… a Velikonoce tentokrát nebudou svátky klidu a míru. Nikdo ve městě už si není jistý bezpečím, ale ani soukromím. Může za to nová mobilní hra, která všechny pobláznila? Propadl jí i Jirka. Šárka s nikým nemluví a Lukáš se dál zabývá jen vysílačem na Krkavci. Vysílač však není jedinou cestou, jak ovládnout dav. Dají se členové Klubu Klikařů zase dohromady a zachrání ohrožené město?
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Ilustrátor Jaroslav Kratochvíl
Číslo dílu 2
Jazyk čeština
Počet stran 144
EAN 9788025361849
Datum vydání 02.02.2023
Věk od 9
Formát 130x200 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,246
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Jaro je v plném proudu. Příroda ožívá, nad Plzní se však stahují temná mračna. Nejprve dojde k napadení na velikonoční kulturní akci, další otřesné události následují. Nikdo ve městě si není jistý bezpečím, ale ani soukromím. Může za to obyčejná mobilní hra, kterou všichni začali hrát?

Aby toho nebylo málo, nové hře propadl i Jirka. Šárka s nikým nemluví a Lukáš se dál zabývá jen vysílačem na Krkavci. Vysílač však není jedinou cestou, jak ovládnout dav.

Dají se členové Klubu Klikařů zase dohromady? Podaří se jim zachránit ohrožené město?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Klub Klikařů"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Vít Martin Matějka

Vít Martin Matějka

Narodil se v roce nejlepšího pop-artu 1982 v Písku. Vystudoval lékařskou fakultu v Plzni, kde se následně usadil a začal pracovat jako onkolog. Tvůrčím psaním se zabývá již od středoškolských let, se střídavými úspěchy se účastnil literárních soutěží. Několik let recenzoval knihy pro portál Mfantasy. Kromě psaní se ve volných chvílích věnuje sjíždění kopců na snowboardu nebo na kole. Literaturu konzumuje i pasivně, pro omezené časové možnosti pak poslední dobou hlavně formou audioknih. Boj o Krkavec je jeho prvotina.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM