EN

S matematikou za dobrodružstvím - Honba za pokladem

Radek Chajda


Cvičebnice matematiky jako gamebook? To tu ještě nebylo!
Přijmi pozvání strýce Konráda, který má rád nejen matematiku, ale také bojovky. Připravil pro tebe honbu za pokladem, ovšem najít jej nebude tak snadné. Pomáhat ti budou tvé matematické schopnosti, ale nezoufej, když něco spleteš. Dozvíš se, kde se stala chyba, takže ji už příště neuděláš a budeš vrácen do hry. Procvičíš si učivo 3.-5. třídy ZŠ a jako malý přídavek tě na konci knížky čeká zajímavé povídání o pokladech se zábavnými doplňovačkami.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Ilustrátor Victoria Chajdová
Jazyk čeština
Řada Gamebook
Počet stran 56
EAN 9788025363379
Datum vydání 20.07.2023
Věk od 9
Formát 160x230 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,111
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Cvičebnice matematiky jako gamebook? To tu ještě nebylo!

Přijměte pozvání strýce Konráda, který má rád nejen matematiku, ale také bojovky. Připravil pro vás honbu za pokladem, ovšem najít jej nebude tak snadné. Pomáhat vám budou vaše matematické schopnosti, ale nezoufejte, když něco spletete. Dozvíte se, kde se stala chyba, takže ji už příště neuděláte, a budete vráceni do hry.

Procvičíte si učivo 3.-5. třídy ZŠ a jako malý přídavek vás na konci knížky čeká zajímavé povídání o pokladech se zábavnými doplňovačkami.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Gamebook"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Radek Chajda

Radek Chajda

Studoval odbornou fyziku se zaměřením na optiku a také učitelství matematiky a fyziky, obojí na Univerzitě Palackého v Olomouci. Pracoval jako odborný technik, což mu umožnilo získat široký přehled v technických aplikacích. Zároveň má i osmiletou praxi jakou učitel matematiky a fyziky. Nyní navštěvuje školy se svým programem „Hravá věda“ a věnuje se popularizaci vědy a techniky. Své bohaté zkušenosti z pedagogické praxe i technických oborů uplatňuje nejen ve svých publikacích, ale také ve spolupráci s Českou televizí při tvorbě naučných pořadů pro děti.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM