EN

Moje (ne)dokonalé plány – Všem se nezavděčíš

Lisa Papademetriou


Velké cíle vyžadují něco víc – třeba malou pomoc od kamarádů!
Mackenzie Millerová se rozhodla, že tento školní rok vezme do svých rukou. Všechno si perfektně naplánovala a její projekty s názvy Máma, Kámošky a Dobročinná sbírka už stačí jenom zorganizovat. Jenže máma o nového přítele nestojí. Bývalé kamarádky jí nechtějí říct, proč s ní nemluví. A kapela? Proč slíbila zajistit živou hudbu, když žádné muzikanty nezná? Představa dokonalého roku v sedmé třídě pomalu mizí. Nebo to přece jen nakonec všechno zvládne?

Detailní informace

Jazyk čeština
Překladatel Tereza Dubenská
Počet stran 224
EAN 9788025361078
Datum vydání 03.11.2022
Věk od 10
Formát 130x200 mm
Nakladatelství Fragment
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Mackenzie Millerová se rozhodla, že tento školní rok vezme osud do svých rukou. Všechno si perfektně naplánovala a její projekty s názvy Máma, Kámošky a Dobročinná sbírka už stačí jenom zorganizovat. To přeci bude hračka.

Jenže její máma o nového přítele nestojí. Bývalé kamarádky jí nechtějí prozradit, co udělala špatně a proč s ní nemluví. A sbírka pro školní kapelu? Proč slíbila zajistit živou hudbu, ze které si všichni „nadělají do kalhot“, když žádné muzikanty nezná?

Představa dokonalého roku v sedmé třídě pomalu mizí. Nebo to přece jen nakonec všechno zvládne? Velké cíle vyžadují něco víc – třeba malou pomoc od kamarádů…

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM