EN

Lvice v erbu krále

Michaela Vaščíková


Středověká romance plná krásných dam, odvážných rytířů, lásky a nečekaných zvratů. Dobrodružství jak na bitevním poli, tak i na tom milostném.
Isabel se stává ženou sebevědomého a pyšného krále Filipa, který své zemi vládne tvrdě, ale spravedlivě. Mladá dívka je do svatby nucena, přestože miluje jiného. Po odhalení její údajné zrady ji má stihnout krutý trest, jemuž naštěstí zabrání její věrná služebnice Sára. Král tak své ženě odpustí, začne chápat, čím pro ni je, a nečekaně se pokusí získat její srdce. Mnohá další dobrodružství, bitvy a úskalí odhalí pravou tvář lásky nejen králi.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 384
EAN 9788076509276
Datum vydání 13.03.2023
Věk od 15
Formát 145x205 mm
Nakladatelství Pointa
Hmotnost 0,584
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Isabel se stává ženou sebevědomého a pyšného krále Filipa, který své zemi vládne tvrdě, ale spravedlivě. Mladá dívka je do svatby nucena otcem přesto, že miluje jiného. Po odhalení její údajné zrady ji má stihnout krutý trest. Tomu naštěstí zabrání její přítelkyně, věrná a obětavá služebná Sára. Král díky ní své ženě odpustí a začne chápat, čím pro ni je. Cizím a krutým hromotlukem. Pomalu otevírá oči a přijímá výzvu, jež mu nabízí nečekané a pro něj neznámé obzory. Nejdříve snad ze zvědavosti a touhy uspět, později však najde hlubší cíl. Získat srdce své paní. Isabel se však cítí být v pasti. Podaří se mu přemoci její strach a možná i nenávist? Do všeho navíc zasáhne náhlé přepadení tvrze jejího otce. Mnohá další dobrodružství, bitvy a úskalí odhalí pravou tvář lásky nejen králi.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM