EN

💥POUZE DNES💥 Zadejte kód VIKEND100 a získáte slevu 100 Kč při nákupu nad 500 Kč

Moderní učebnice hry na klávesy

Jiří Dočkal


Vstupenka do kouzelného světa hudby!
V této knize se dozvíš vše, co potřebuješ znát a umět k tomu, abys sám/sama začal/a hrát jednoduché písně i složitější skladby. Nalezneš zde odpovědi na své otázky ohledně funkcí keyboardu, a pokud ti nějaká skladba nepůjde zahrát, tak si na webu můžeš poslechnout audio ukázky všech cvičení a písní.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 64
EAN 9788026617952
Datum vydání 18.08.2022
Věk od 6
Formát 210x270 mm
Nakladatelství EDIKA
Hmotnost 0,199
Typ Kniha
Vazba brožovaná, šitá nitmi

Kniha není jen obyčejná učebnice hry na klávesy. Je to vstupenka do kouzelného světa hudby. Dozvíš se vše, co potřebuješ znát a umět k tomu, abys sám/sama začal/a hrát jednoduché písně i složitější skladby. Nalezneš zde odpovědi na své otázky ohledně funkcí keyboardu, a pokud ti nějaká skladba nepůjde zahrát, tak si můžeš poslechnout audio ukázky všech cvičení a písní.

Knihu s úspěchem používám několik let k výuce svých studentů v Základní umělecké škole v Rožnově pod Radhoštěm. Za tu dobu jsem ji mnohokrát vylepšil, aby byla pro malé, ale i velké žáčky co nejpoutavější a nejsrozumitelnější.

Věřím, že s pomocí mé učebnice se i ty staneš skvělým hudebníkem, který svým uměním přispěje ke krásnějšímu světu kolem nás. Teď už si ale knihu otevři a začni studovat a hrát.

Přeji ti mnoho krásných chvil při muzicírování.

Tvůj učitel Jiří Dočkal

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM