EN

Vzdálenost mezi námi

Kasie Westová


První dojem si za peníze nekoupíš. Další romantický příběh od Kasie Westové!
Caymen ví, že boháčům se nedá věřit. A za celá léta, kdy je studovala zpoza pokladny v obchodě s porcelánovými panenkami, neviděla nic, co by dokazovalo opak. Na scénu vchází Xander – vysoký, moc pěkný a nechutně bohatý. I když je okouzlující, Caymen si je jistá, že jeho zájem o ni nevydrží. Nebo ne? Ale právě ve chvíli, kdy ji Xander už už přesvědčí, že bohatství není charakterová vada, najednou zjistí, že peníze hrají v jejich vztahu zásadní roli. Dokáží překonat vzdálenost, která je dělí?
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název The Distance Between Us
Původní jazyk angličtina
Překladatel Adéla Špínová
Počet stran 280
EAN 9788076617568
Datum vydání 05.06.2023
Věk od 12
Formát 130x200 mm
Nakladatelství COOBOO
Hmotnost 0,408
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Sedmnáctiletá Caymen Meyersová se velmi brzy naučila, že boháčům se nedá věřit. A za celé dlouhé roky, kdy je studovala zpoza pokladny v mamčině obchodě s porcelánovými panenkami, ještě neviděla nic, co by dokazovalo opak.

Na scénu vchází Xander Spence – vysoký, moc pěkný a nechutně bohatý. Navzdory jeho okouzlujícímu chování a tomu, že Caymen podle všeho opravdu rozumí, si je jistá, že jeho zájem o ni rozhodně nevydrží. Nebo ne? Ale právě ve chvíli, kdy ji Xanderova loajalita a pozornost už už přesvědčí, že bohatství není charakterová vada, Caymen najednou zjistí, že peníze hrají v jejich vztahu daleko větší roli, než si myslela. Dokáží ti dva i po tolika překážkách překonat vzdálenost, která je dělí?

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Kasie Westová

Kasie Westová

Kasie Westová je úspěšnou a oceňovanou autorkou mnoha knih pro děti a dívky. Vystudovala Fresno State University a stále žije v Kalifornii se svými čtyřmi dětmi a manželem. Většinu času se snaží uniknout kalifornskému vedru. Kromě psaní miluje také wakeboarding, rockové balady a čtení dlouho do noci.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM