EN

Pejsek a cesta na Měsíc

Leona Hlavinková, Ondřej Zabloudil Pechník


Fantastický příběh o malém, obyčejném pejskovi, který se vydá do vesmíru a prožije velké, neobyčejné dobrodružství.
Uvažovali jste někdy, jaký život mají domácí mazlíčci? Venčení, granule, spánek a tak pořád dokola. Jeden pejsek chce ale od života víc. Vypravit se do vesmíru a být prvním psiskonautem na Měsíci se zpočátku zdá jako dobrý nápad! Podstoupit tvrdý výcvik a postavit si raketu z haraburdí, to se přece zvládne levou zadní. Jenže odpalem výprava do vesmíru teprve začíná – cesta se nakonec trochu zkomplikuje a návrat domů se ukáže jako pořádný voříšek.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 112
EAN 9788076508439
Datum vydání 14.11.2022
Věk od 5
Formát 210x275 mm
Nakladatelství Pointa
Hmotnost 0,744
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Uvažovali jste někdy, jaký život mají domácí mazlíčci? Po pravdě je to pořádná nuda. Venčení, granule, spánek a tak pořád dokola. Jeden pejsek chce ale od života víc než plnou misku a tři procházky denně. Vypravit se do vesmíru a být prvním psiskonautem na Měsíci se zpočátku zdá jako dobrý nápad – a hlavně přesný opak nudy! Podstoupit tvrdý výcvik a postavit si raketu z haraburdí, to se přece zvládne levou zadní. Jenže odpalem výprava do vesmíru teprve začíná – cesta se nakonec trochu zkomplikuje a návrat domů se ukáže jako pořádný oříšek.

Vydejte se s Pejskem na jeho cestu fantastickým vesmírem a třeba zjistíte, že dobrodružství nemusí být jen pro malé, odhodlané pejsky.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM