EN

Mysteriózní thriller nejen pro milovníky true crime! Od autorky hitu Zlomené duše.
V roce 1977 otřásly městečkem Claire Lake v Oregonu brutální vraždy dvou mužů. Bohatá excentrička Beth Greerová byla dokonalou podezřelou, nakonec ji však zprostili viny. O čtyřicet let později ji s žádostí o rozhovor osloví true crime blogerka Shea Collinsová – a Beth překvapivě souhlasí. Jejich pravidelná setkání v sídle Greerů však provázejí paranormální úkazy. Je možné, že se Shea sbližuje s manipulativní vražedkyní? A skrývají se ve stínech starého domu i další nebezpečí?

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název The Book of cold cases
Původní jazyk angličtina
Překladatel Kateřina Tomcová
Počet stran 368
EAN 9788076833142
Datum vydání 13.04.2023
Věk od 15
Formát 145x205 mm
Nakladatelství XYZ
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Mysteriózní thriller nejen pro milovníky true crime! Od autorky hitu Zlomené duše.

V roce 1977 otřásly městečkem Claire Lake v Oregonu brutální vraždy dvou mužů. Bohatá excentrička Beth Greerová byla dokonalou podezřelou, nakonec ji však zprostili viny. O čtyřicet let později ji s žádostí o rozhovor osloví true crime blogerka Shea Collinsová – a Beth překvapivě souhlasí. Jejich pravidelná setkání v sídle Greerů však provázejí paranormální úkazy. Sbližuje se Shea s manipulativní vražedkyní? Skrývají se ve stínech starého domu i další nebezpečí?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Simone St. Jamesová

Simone St. Jamesová

Než se začala věnovat psaní na plný úvazek, pracovala v prostředí televizního zákulisí. Žije v Kanadě s manželem a svou zachráněnou kočkou. Je závislá na sushi, starých gotických románech, deštivých dnech, kávě a na seriálu Sherlock od BBC. Za své knihy dostala řadu ocenění.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM