EN

PRÁVĚ TEĎ VELETRŽNÍ TÝDEN! SLEVA 22 % + DOPRAVA ZDARMA NA VŠE

P. S. Líbíš se mi

Kasie Westová


Podepsáno, zapečetěno, doručeno! Další romantická kniha od oblíbené Kasie Westové.
Lily při jedné obzvláště nudné hodině chemie nedává pozor a čmárá si na lavici slova oblíbené písničky. Druhý den zjistí, že někdo rozepsanou sloku dokončil, a ještě přidal vzkaz pro ni. Zajímavé! Brzy už si se svým anonymním přítelem vyměňují dlouhé dopisy, doporučují si vzájemně kapely a sdílí ta nejsoukromější tajemství. A to je teprve začátek dopisového přátelství, které se postupně promění v něco víc. Promluví si s tajuplným neznámým někdy naživo?
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název P. S. I Like You
Původní jazyk angličtina
Překladatel Adéla Špínová
Počet stran 336
EAN 9788076614055
Datum vydání 18.04.2022
Věk od 12
Formát 130x200 mm
Nakladatelství COOBOO
Hmotnost 0,459
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Lily při jedné obzvláště nudné hodině chemie nedává pozor a čmárá si na lavici slova své oblíbené písničky. Když se druhý den vrátí na svoje místo ve třídě, zjistí, že někdo rozepsanou sloku dokončil, a ještě přidal vzkaz pro ni. Zajímavé!

Brzy už si se svým anonymním přítelem vyměňují dlouhé dopisy, doporučují si vzájemně kapely a sdílí ta nejsoukromější tajemství. Lily si uvědomí, že se do tajemného neznámého postupně zamilovává. Ale kdo to je? Zatímco se snaží rozluštit tuhle záhadu a vypořádat se s problémy se školou, kamarády i se svou bláznivou rodinou, zjistí, že o některých srdečních záležitostech se prostě psát nedá…

Promluví si s tajuplným neznámým někdy naživo?

Hodnocení čtenářů

Milena Kokšálová
Miluju Kasie Westovou. Mam všechny její knihy. Kniha P.S. Libiš se mi,je další Peckova odpočinková kniha co Vás zaručeně pobaví.Doporucuji a přidávám k ostatním knihám.
Vendula Votípková
Ze začátku mě kniha moc nebavila ale když jsem se pořádně začetla knížka se četla sama... DOPORUČUJI

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Kasie Westová

Kasie Westová

Kasie Westová je úspěšnou a oceňovanou autorkou mnoha knih pro děti a dívky. Vystudovala Fresno State University a stále žije v Kalifornii se svými čtyřmi dětmi a manželem. Většinu času se snaží uniknout kalifornskému vedru. Kromě psaní miluje také wakeboarding, rockové balady a čtení dlouho do noci.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM