EN

Srdcerváči: Ročenka

Alice Osemanová


Všechna tajemství Srdcerváčů, tentokrát v barvě!
Celobarevná ročenka ke komiksům Srdcerváči je kniha plná exkluzivního obsahu z vesmíru Nicka a Charlieho – včetně dosud nezveřejněných ilustrací, speciálního mini komiksu, ohlédnutí za Alicinou tvorbou Srdcerváčů v průběhu let, profilů jednotlivých postav, zákulisních informací a taky náhledů do Alicina kreativního procesu. To všechno vypráví komiksová verze vaší oblíbené autorky. Nutnost pro každého milovníka Nicka, Charlieho, jejich přátel a jejich příběhu!

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název The Heartstopper Yearbook
Původní jazyk angličtina
Řada Srdcerváči
Překladatel Romana Bičíková
Počet stran 160
EAN 9788076616097
Datum vydání 24.10.2022
Věk od 12
Formát 163x238 mm
Nakladatelství COOBOO
Hmotnost 0,362
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená s chlopněmi

Celobarevná ročenka ke komiksům Srdcerváči je kniha plná exkluzivního obsahu z vesmíru Nicka a Charlieho – včetně dosud nezveřejněných ilustrací, speciálního mini komiksu, ohlédnutí za Alicinou tvorbou Srdcerváčů v průběhu let, profilů jednotlivých postav, zákulisních informací a taky náhledů do Alicina kreativního procesu. To všechno vypráví komiksová verze vaší oblíbené autorky.

Nutnost pro každého milovníka Nicka, Charlieho, jejich přátel a jejich příběhu!

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Srdcerváči"

Hodnocení čtenářů

Sabina Bobková
Pokud milujete sérii Srdcerváče, pak jistě potřebujete i tuto doplňkovou knížečku. Bavilo mě na ní, že je celobarevná, a obsahuje nezveřejněné momenty ze série. V knize se nachází také profily jednotlivých postav, včetně informací o tom, co kdo má rád. A nechybí ani ohlédnutí se do minulosti, kdy se autorka svěřila s prvními náčrty toho, jak si Nicka a Charlieho představovala a jak je poprvé nakreslila. Za mě nezbytnost pro fanoušky série, ale pokud sérii úplně nepropadnete, knihu nepotřebujete :)

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Alice Osemanová

Alice Osemanová

Alice Osemanová je oceňovaná spisovatelka, ilustrátorka a scenáristka. Narodila se v roce 1994 v britském Kentu. Napsala současné YA romány o nejrůznějších katastrofách dospívání: Solitaire (CooBoo, 2014), Radio Silence, I Was Born for This a Loveless (CooBoo, 2022). Je také autorkou LGBTQ+ YA romantického komiksu Srdcerváči (CooBoo, 2019 až do současnosti) a scenáristkou, tvůrkyní a výkonnou producentkou televizní adaptace Srdcerváčů, kterou promítá Netflix. Alicin první román Solitaire byl publikován, když jí bylo devatenáct. Její romány i komiksy získaly nominace na YA Book Prize, Inky Awards, Carnegie Medal i Goodreads Choice Award.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM