EN

Hvězdy září i po smrti

Klára Siglová


Sbírka básní vytažených přímo z hlubin autorčina pseudo já. Náhled do podsvětí rozervané duše a na to, jak se léčí zvadlé kvítí.
Potkáváme se se ztrátou těch nejbližších, jsme svědky křížících se názorů našich vnitřních protipólů, kontrolujeme děsivé stíny, vždy přítomné za zády našich křehkých těl. Z toho všeho prcháme a hledáme »to« světlo. Na konci této knihy se skrývá. Snad jen zahalené do černého pláště. Sbírka básní, která se právě poznává s vašima rukama je směrována právě vám, pokud jste obdarováni špetkou kuráže, drzosti a vězníte v sobě i melancholický chaos. Ať vám poslouží k průchodu temnou alejí.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Žánr poezie
Jazyk čeština
Počet stran 72
EAN 9788076507227
Datum vydání 20.06.2022
Věk od 15
Formát 130x200 mm
Nakladatelství Pointa
Hmotnost 0,102
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Potkáváme se se ztrátou těch nejbližších, jsme svědky křížících se názorů našich vnitřních protipólů, kontrolujeme děsivé stíny, vždy přítomné za zády našich křehkých těl. Z toho všeho prcháme a hledáme »to« světlo. Na konci této knihy se skrývá. Snad jen zahalené do černého pláště.

Sbírka básní, která se právě poznává s vašima rukama je směrována právě vám, pokud jste obdarováni špetkou kuráže, drzosti a vězníte v sobě i melancholický chaos. Ať vám poslouží k průchodu temnou alejí.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM