EN

Lukáš superhrdina

Dana Böhm


Za dva týdny začínají prázdniny. Že je to málo času? To byste koukali, co všechno stihnu vyvést.
Předně – jmenuju se Lukman, a ne Lukáš, a jsem superhrdina. Vy si určitě myslíte, že jsem jen obyčejný čtvrťák, ale to není pravda. No uznejte, může obyčejný kluk ovládat větry? Nebo luk a šípy? Nebo Ramba? Jediné, co neumím ovládat a co bych chtěl umět ovládat ze všeho nejvíc, jsou mí rodiče. Ti pro mé superschopnosti nemají pochopení a často nade mnou lomí rukama. Stejně jako paní učitelka ve škole. Dospěláci málokdy ocení dětské nápady.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Ilustrátor Ester Kuchynková
Jazyk čeština
Počet stran 128
EAN 9788076615427
Datum vydání 11.08.2022
Věk od 10
Formát 135x206 mm
Nakladatelství COOBOO
Hmotnost 0,246
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Předně – jmenuju se Lukman, a ne Lukáš, a jsem superhrdina. Vy si určitě myslíte, že jsem jen obyčejný čtvrťák, ale to není pravda. No uznejte, může obyčejný kluk ovládat větry? Nebo luk a šípy? Nebo Ramba? Jediné, co neumím ovládat a co bych chtěl umět ovládat ze všeho nejvíc, jsou mí rodiče. Ti pro mé superschopnosti nemají pochopení a často nade mnou lomí rukama. Stejně jako paní učitelka ve škole. Když jsem při písemce vypočítal, kolik kobylek by bylo potřeba, aby vytvořily řetěz kolem zeměkoule, poslala mě do zadní lavice s tím, že se mám věnovat zodpovídání otázek v testu, a ne vymýšlení vlastních. Jenže její otázka zněla: Vyjmenuj polní živočichy. Podle mě ta moje byla lepší.

Dospěláci málokdy ocení dětské nápady.

Hodnocení čtenářů

Markéta Kurková
Desetiletá dcera přečetla knihu během dvou večerů a ptala se po druhém dílu 🙂 I když je hlavním hrdinou kluk, tématicky dokáže knížka zaujmout i holky.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM