EN

Malcolmův seznam

Suzanne Allain


Začtěte se do regentské romance z viktoriánské Anglie!
Ctihodný Jeremy Malcolm hledá manželku, ale ne jenom tak ledajakou. Je odhodlán najít si pouze perfektní ženu, která bude odpovídat jeho přísným kritériím. Po letech beznadějného hledání se však pomalu smiřuje s rolí doživotního starého mládence. Ovšem jen do chvíle, než spatří Selinu Daltonovou. Jeremy však netuší, že Selina je nástrojem pomsty od ženy, kterou kvůli svému seznamu odmítl.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Mr. Malcolm's List
Původní jazyk angličtina
Překladatel Pospíšilová Lenka
Počet stran 256
EAN 9788026444862
Datum vydání 10.11.2022
Věk od 18
Formát 130x200 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,383
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Ctihodný Jeremy Malcolm hledá manželku, ale ne jenom tak ledajakou. Spokojí se pouze s perfektní ženou, která splní všech deset bodů z jeho seznamu. Po letech marného hledání se však pomalu smiřuje s rolí starého mládence. Ovšem jen do chvíle, než spatří Selinu Daltonovou.

Vikářova dcera s limitovanými finančními prostředky je ve vyšší společnosti nováčkem a do Londýna přijíždí na pozvání své přítelkyně Julie. Nadšení z pobytu ve městě však brzy opadá, protože zjišťuje, že se stala součástí Juliina plánu na pomstu Malcolmovi. Selina se ocitá ve složité situaci, kterou jenom komplikuje přítomnost neodolatelného pana Malcolma a otázka, která Selině nedá spát. Je Malcolm skutečně tak arogantní, jak jí ho Julie popsala?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM