EN

Ahoj, tak jsem tady

Helena Obadalová


Příběh o stěhování do nového domova očima malé holčičky.
Ahoj, jmenuji se Evangeline, ale říkejte mi Ívinka. Ráda bych vám vyprávěla o tom, jak jsme se s maminkou a tatínkem přestěhovali z Anglie do Česka. Nejprve se mi moc stýskalo, ale moje úžasná rodina a noví kamarádi mi se vším pomohli. Díky nim jsem prožila své první české Vánoce. Pekli jsme cukroví, navštívili školní adventní vystoupení a vyprávěli si o Mikulášovi i Santovi. A také jsem dostala ten nejkrásnější dárek…
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Ilustrátor Valerie Skalická
Jazyk čeština
Počet stran 112
EAN 9788025360415
Datum vydání 20.10.2022
Věk od 5
Formát 195x255 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,487
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Ahoj, jmenuji se Evangeline, ale říkejte mi Ívinka. Ráda bych vám vyprávěla o tom, jak jsme se s maminkou a tatínkem přestěhovali z Anglie do Česka. Moc se mi stýskalo, nakonec ale všechno dobře dopadlo. Mám totiž kolem sebe úžasnou rodinu a nové kamarády, kteří mi se vším pomohli.

Díky nim jsem prožila své první české Vánoce. Pekli jsme cukroví, navštívili školní besídku a vyprávěli si o Mikulášovi i Santovi. A také jsem dostala ten nejkrásnější dárek. U štědrovečerní večeře nás totiž bylo celkem šest. Chcete vědět, kdo tam se mnou byl? Tak se pusťte do čtení a já vám to povím.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM