EN

Útok monster - Poslední město

Jon Drake


Sto let klidu a míru skončilo. Teď se bude bojovat!
Třpytivé město Cassaire je jedním z mála míst, které před stoletím přežilo děsivou invazi Dredmarů, a jeho obyvatelé žijí už po generace v míru. Vše se ale změní, když během školního výletu napadne mladého Berrona dredmarský berseker. Takový útok ho měl proměnit v bezduchého Požírače, Berron však místo toho získá nadlidskou rychlost a sílu. A bude je potřebovat – Dredmarové se totiž vrací. Pouze on a jeho kamarádka Cerrie je mohou zastavit…
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Ilustrátor Steve Sims
Jazyk čeština
Původní název Monster Attack: The Last City
Původní jazyk angličtina
Překladatel Martina Valentová
Počet stran 104
EAN 9788025357613
Datum vydání 12.05.2022
Věk od 8
Formát 130x200 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,214
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Třpytivé město Cassaire je jedním z mála míst, které před stoletím přežilo děsivou invazi Dredmarů. Nyní je výkladní skříní architektury a umění a jeho obyvatelé žijí už po generace v míru.

Vše se ale změní, když během školního výletu napadne mladého Berrona dredmarský berseker. Za normálních okolností by takový útok způsobil proměnu člověka v bezduchého Požírače, Berron však místo toho získá nadlidskou rychlost a sílu. A bude je potřebovat – Dredmarové se totiž po sto letech vrací, aby zničili lidskou rasu, a jen on a jeho kamarádka Cerrie je mohou zastavit.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Jon Drake

Jon Drake

Jon Drake se narodil v Londýně v roce 1985. Dětství strávil čtením upírských románů namísto dělání úkolů, a když měl spát, raději se díval na filmy o příšerách. Když právě nepracuje jako návrhář videoher, rád chodí do přírody se svými psy a hraje Fortnite.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM