EN

Five Nights at Freddy's: Stříbrné oči (grafický román)

Scott Cawthon


Vražedná jízda podle fenomenální hororové hry – tentokrát v komiksu!
Od děsivých vražd v pizzerii Freddyho Fazbeara, které převrátily město vzhůru nohama, uplynulo už deset let. Charlie – jejíž otec restauraci vlastnil – a její kamarádi z dětství se v den výročí tragédie setkávají právě ve staré opuštěné pizzerii. Poté, co se dostanou dovnitř, dojde jim, že věci tu nejsou jako dřív. Čtyři animatroničtí maskoti, kteří kdysi bavili návštěvníky, se změnili. Nyní mají temné tajemství... a pořádně krvelačné úmysly.

Detailní informace

Ilustrátor Claudia Schroder
Číslo dílu 1
Jazyk čeština
Původní název The Silver Eyes (Five Nights at Freddy's Graphic Novel #1)
Původní jazyk angličtina
Překladatel Michaela Karavarakis
Počet stran 192
EAN 9788076833647
Datum vydání 27.07.2023
Věk od 12
Formát 160x230 mm
Nakladatelství XYZ
Hmotnost 0,444
Typ Kniha
Vazba brožovaná šitá s chlopněmi

Nenechte si ujít vůbec první grafický román podle hry Five Nights at Freddy's, adaptaci bestselleru Stříbrné oči, kterou ilustrovala oblíbená herní výtvarnice Claudia Schröder!

Deset let po děsivých vraždách v pizzerii Freddyho Fazbeara, které převrátily město vzhůru nohama, se Charlie - jejíž otec restauraci vlastnil - a její kamarádi z dětství znovu setkávají v den výročí tragédie a ocitají se ve staré opuštěné pizzerii. Poté, co objeví cestu dovnitř, si uvědomí, že věci nejsou jako dřív. Čtyři animatroničtí maskoti, kteří kdysi bavili návštěvníky, se změnili. Nyní mají temné tajemství... a vražedné úmysly.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Five Nights at Freddy's"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Scott Cawthon

Scott Cawthon

Scott Braden Cawthon se narodil 4. června 1978 v Houstonu, Texasu. Je americkým vývojářem videoher a spisovatelem. Proslavil se jako tvůrce franšízy Five Nights at Freddy's, kterou odstartoval vývojem stejnojmenné hororové videohry v roce 2014. Krátce po svém vydání se hra stala nesmírně populární a zařadila se mezi kultovní klasiku. Cawthon od roku 2014 až po svůj odchod do důchodu vyvinul v rámci série celkem devět her a také napsal několik příběhů, pro něž byla inspirací. Žije ve městě Salado v Texasu se svou ženou a šesti dětmi.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM