EN

Five Nights at Freddy's: Čtvrtá šatna (grafický román)

Scott Cawthon


Třetí díl kultovní hororové série v komiksu!
Co se doopravdy stalo s Charlie? To je otázka, která Johna stále trápí – spolu s nočními můrami o jejím zmizení a zázračném znovuzjevení. Nejraději by na všechny příšerné zážitky spojené s pizzerií Freddyho Fazbeara zapomněl, jenže minulost se jen tak pohřbít nedá. Mezitím se v Hurricane koná otevření nové pizzerie s animatronickými loutkami, které doprovází nová vlna únosů. A ty jsou až děsivě povědomé. Dokáže John s pomocí ostatních záhadu objasnit?

Detailní informace

Ilustrátor Diana Camero
Číslo dílu 3
Jazyk čeština
Původní název The fourth closet (Five Nights at Freddy's Graphic Novel #3)
Původní jazyk angličtina
Překladatel Lukáš Krajňák
Počet stran 192
EAN 9788076835870
Datum vydání 01.08.2024
Věk od 12
Formát 160x230 mm
Nakladatelství XYZ
Typ Kniha
Vazba brožovaná šitá s chlopněmi

Co se doopravdy stalo s Charlie? To je otázka, která Johna stále trápí – spolu s nočními můrami o jejím zmizení a zázračném znovuzjevení. Nejraději by na všechny příšerné zážitky spojené s pizzerií Freddyho Fazbeara už konečně zapomněl, jenže minulost se jen tak pohřbít nedá. Mezitím se v Hurricane koná otevření nové pizzerie s animatronickými loutkami, které doprovází nová vlna únosů. A ty jsou všem přeživším až děsivě povědomé... Dokáže John s pomocí ostatních záhadu objasnit, najít zmizelé děti a zjistit konečně, co je s Charlie? Nenechte si ujít kultovní horor - tentokrát vyvedený v nádherně děsivých obrázcích!

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Five Nights at Freddy's (grafický román)"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Scott Cawthon

Scott Cawthon

Scott Braden Cawthon se narodil 4. června 1978 v Houstonu, Texasu. Je americkým vývojářem videoher a spisovatelem. Proslavil se jako tvůrce franšízy Five Nights at Freddy's, kterou odstartoval vývojem stejnojmenné hororové videohry v roce 2014. Krátce po svém vydání se hra stala nesmírně populární a zařadila se mezi kultovní klasiku. Cawthon od roku 2014 až po svůj odchod do důchodu vyvinul v rámci série celkem devět her a také napsal několik příběhů, pro něž byla inspirací. Žije ve městě Salado v Texasu se svou ženou a šesti dětmi.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM