EN

DNES DOPRAVA ZDARMA ✨ S kódem FESTIVAL sleva 20 % na vše 

Souhvězdí osudu

Shea Ernshaw


Jestli naděje existuje, musí být skryta ve hvězdách...
Vega žila celý svůj život v údolí, po matčině smrti ji však hvězdné znamení donutí odejít. Venkovní svět je ale mnohem děsivější, než si dokázala představit. Lidé jsou vážně nemocní, přichází o sluch a zrak a nakonec taky o život. Vega má navíc tajemství: je poslední Astronomkou. Tento titul se předává z generace na generaci a jeho nositelka jako jediná zná tajemství hvězd. Teď se musí rozhodnout, jestli ochrání posvátné znalosti Astronomek, nebo bude všechno riskovat v pokusu zachránit svět.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Ilustrátor Aneta Jirmářová
Jazyk čeština
Původní název Wilderness of Stars
Původní jazyk angličtina
Překladatel Adéla Špínová
Počet stran 336
EAN 9788076617452
Datum vydání 22.05.2023
Věk od 13
Formát 130x200 mm
Nakladatelství COOBOO
Hmotnost 0,324
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Vega žila celý svůj život v údolí, po matčině smrti ji však hvězdné znamení donutí odejít. Venkovní svět je však mnohem děsivější, než si dokázala představit. Lidé jsou vážně nemocní, přichází o sluch a zrak a nakonec taky o život.

Vega má navíc tajemství: je poslední Astronomkou. Tento titul se předává z generace na generaci a jeho nositelka jako jediná zná tajemství hvězd. Tajemství, které by mohlo být klíčem k léku na záhadnou nemoc. A když si lidé ve městě všimnou tetování ve tvaru souhvězdí na dívčině krku, propukne chaos. Vega se musí rozhodnout, jestli ochrání posvátné znalosti Astronomek, nebo bude všechno riskovat v pokusu zachránit svět.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM