EN

PRÁVĚ TEĎ VELETRŽNÍ TÝDEN! SLEVA 22 % + DOPRAVA ZDARMA NA VŠE

Kočičí dotek

Jaroslav Vaněk


Dokáže rozmazlený kocourek napravit sobeckou holčičku a vlastně i sám sebe?
Kocourek Šíva si žije v blahobytu a kromě svých vlastních potřeb se o nic jiného nezajímá. Dokud ho jednoho dne nesrazí auto a osud ho nezavede za Maruškou – sobeckou holčičkou, která se nechová hezky k dětem ani zvířatům. Aby Maruška dostala možnost stát se lepším člověkem, promění ji kocour Šarý v kočku. Jenže holčička místo polepšení začne plánovat nadvládu nad všemi zvířaty v okolí. Dokáže Šíva naučit Marušku laskavosti, nebo to skončí katastrofou?
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Ilustrátor Hanna Kovtun
Jazyk čeština
Počet stran 176
EAN 9788025357989
Datum vydání 19.05.2022
Věk od 9
Formát 130x200 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,286
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Kocourek Šíva si žije v blahobytu. Je obletován svými lidskými sluhy a kromě svých vlastních potřeb se o nic jiného nezajímá. Dokud ho jednoho dne nesrazí auto a osud ho nezavede za Maruškou. K jeho smůle je to sobecká holčička a k dětem ani zvířatům se nechová zrovna hezky.

Aby Maruška dostala možnost stát se lepším člověkem, promění ji kocour Šarý v kočku. Jenže Maruška má jiné plány a místo polepšení začne plánovat nadvládu nad všemi zvířaty v okolí. Dokáže Šíva Marušku zachránit před její zaslepeností a naučit ji laskavosti, nebo to skončí katastrofou?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM