EN

Příběh čarodějnictví

Chris Colfer


Brystal změnila svět, ale to je jen začátek… Druhý díl série Příběh magie.
Brystal a její přátelé zachránili svět před zlou Sněhovou královnou a zajistili celosvětové přijetí magické komunity. Jenže oslavy netrvají dlouho. Na akademii dorazí nová čarodějka s temnými úmysly, Brystalina kamarádka Lucy se zaplete do spiknutí a královstvím se začne šířit rozhořčení proti legalizaci magie. A navíc sílí nebezpečný klan známý jako Bratrstvo spravedlivých, který má jediný cíl: vyhladit veškerý magický život... počínaje Brystal.

Detailní informace

Ilustrátor Chris Colfer
Číslo dílu 2
Jazyk čeština
Původní název A Tale of Whichcraft
Původní jazyk angličtina
Překladatel Veronika Volhejnová
Počet stran 272
EAN 9788025351260
Datum vydání 20.05.2021
Věk od 9
Formát 145x210 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,493
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem a přebalem

Sotva Brystal a její přátelé zachránili svět před Sněhovou královnou a dosáhli toho, že magie přestala být potlačována, čeká na ně další úkol.

Na akademii přicestovala tajemná čarodějka, jež za svým okouzlujícím úsměvem skrývá temné úmysly. Pokouší se na svoji čarodějnickou školu přetáhnout víly a zneužít je při přípravě zlověstného spiknutí proti lidstvu. Na lep jí skočí i Brystalina kamarádka Lucy.

Královstvím se mezitím šíří vlna nevole proti nově povolené magii. Prastarý klan známý jako Spravedlivé bratrstvo získává stále více příznivců, kterým jde o jediné: navždy vyhladit veškerou magii a vše, co s ní souvisí. A začít hodlají u Brystal…

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Příběh magie"

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Chris Colfer

Chris Colfer

Chris Colfer je americký spisovatel, herec, zpěvák a producent, držitel Zlatého glóbu za roli Kurta Hummela v seriálu Glee. Sám napsal a produkoval film Zasažen bleskem, a dokonce v něm ztvárnil jednu z hlavních rolí. V roce 2011 ho časopis Time zařadil mezi sto nejvlivnějších lidí světa. Kniha Kouzelné přání, první díl série Země příběhů, se během dvou týdnů po vydání stala číslem jedna na žebříčku bestsellerů New York Times. Na první místa žebříčků se okamžitě vyšplhaly i další díly série.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM