EN

💥POUZE DNES💥 Zadejte kód VIKEND100 a získáte slevu 100 Kč při nákupu nad 500 Kč

Čteme s obrázky – Veselé pohádky z lesa i zahrádky

Dagmar Medzvecová


Podporujte přirozený rozvoj čtenářských dovedností svých dětí. Díky komplexnímu čtenářskému systému z nakladatelství Fragment budou číst jako draci!
V lese i na zahrádce se pořád něco děje. V lesní školce mají napilno s neposednými mláďaty, včely trénují na závody, žížaly nacvičují taneček na ples a cvrček ladí svoje housličky. Každý den je zkrátka plný zážitků a zvířátka se o ně ráda podělí. Zapojte vašeho předškoláka a nechte ho „číst“ pomocí obrázků. Naučí se sledovat text a seznámí se s velkými písmeny abecedy. Kniha je vhodná také pro prvňáčky, kteří se učí číst genetickou metodou.

Detailní informace

Ilustrátor Dagmar Medzvecová
Jazyk čeština
Počet stran 56
EAN 9788025358894
Datum vydání 28.07.2022
Věk od 4
Formát 205x288 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,443
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

V lese i na zahrádce se pořád něco děje. V lesní školce mají napilno s neposednými mláďaty, včely trénují na závody a žížaly nacvičují taneček na nadcházející ples. Každý den je zkrátka plný zážitků a zvířátka se o ně ráda podělí. Až si jejich příběhy přečtete, budete už vždycky vědět, že skřípání, které se ozývá v trávě, je cvrček, který právě ladí svoje housličky.

Zapojte vašeho předškoláka a nechte ho „číst“ pomocí obrázků. Naučí se sledovat text a seznámí se s velkými písmeny abecedy. Kniha je vhodná také pro prvňáčky, kteří se učí číst genetickou metodou.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Čteme s obrázky"

Hodnocení čtenářů

Alena Kolaříková
Jestli vaše děti baví "číst" podle obrázků, tak sáhněte po této knížce. Příběhy o zvířatech a přírodě díky obrázkům místo slov můžete číst společně. Tenhle druh knížek mám moc ráda.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Dagmar Medzvecová

Dagmar Medzvecová

Ilustrátorka, kreslířka, spisovatelka a máma dvou holčiček Dagmar Medzvecová svou tvorbu věnuje především dětem. Nechává štětce, pastelky a grafické pero vytvářet fantaskní světy plné pohádkových postav, lesních víl, skřítků, zvířat a přírody.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM