EN

Plants vs. Zombies - zelený zomnibus

Kolektiv


Tři komiksy Plants vs. Zombies v jednom!
Nate a Patrice dohlíží na skupinku mladých rostlinek, které se přestěhovaly z garáže cvoka Dava do jeho obrovského rodinného sídla. Zomboss doufá, že jejich špehováním odhalí nějaká tajemství. Nepoučitelný velitel zombií si nedá pokoj ani v závodě s ochránci rostlin v divokých vozidlech všech možných velikostí, typů a tvarů o osud městečka, aby se vzápětí pustil do budování obrovské armády zombií v podzemí.

Detailní informace

Žánr komiks
Jazyk čeština
Původní název Plants vs. Zombies
Původní jazyk angličtina
Počet stran 248
EAN 9788025150382
Datum vydání 22.11.2021
Věk od 8
Formát 152x228 mm
Nakladatelství COMPUTER PRESS
Hmotnost 0,656
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Nate a Patrice dohlíží na skupinku mladých rostlinek, které se přestěhovaly z garáže cvoka Dava do jeho obrovského rodinného sídla. Zomboss doufá, že jejich špehováním odhalí nějaká tajemství. Nepoučitelný velitel zombií si nedá pokoj ani v závodě s ochránci rostlin v divokých vozidlech všech možných velikostí, typů a tvarů o osud městečka, aby se vzápětí pustil do budování obrovské armády zombií v podzemí. Tentokrát přispěchá na pomoc proti Zombossovi vzácná explozivní houba a také prasopes Twister.

„Tři kníšky v jedné, kde skvjelý Zomboss a zombie porazí rostliny hned třikrád. Spíš Davkrát. Vlastně ani jednou... Ale skusí to. Až mu to řpestane jít, zbitek už nečtěte.“

– recenze v Zombie news

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Plants vs. Zombies"

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM