EN

Plants vs. Zombies - žlutý zomnibus

Kolektiv


Tři komiksy Plants vs. Zombies v jednom!
Nate, Patrice, cvok Dave a rostliny opakovaně čelí Zombossovi v čele armády zombií. Ochrání městečko před náporem mozkuchtivých nepřátel? Zombiím se budou muset postavit nejen v současnosti, ale i v minulosti a budoucnosti. Po cestování časem to Zomboss zkusí znovu, tentokrát s pomocí nemrtvých z akademické půdy. Naši hrdinové se ale vždy můžou spolehnout na podporu rostlin, díky kterým žádný ze Zombossových plánů nemá šanci na úspěch.

Detailní informace

Žánr komiks
Jazyk čeština
Původní název Plants vs. Zombies
Původní jazyk angličtina
Počet stran 248
EAN 9788025150375
Datum vydání 22.11.2021
Věk od 8
Formát 152x228 mm
Nakladatelství COMPUTER PRESS
Hmotnost 0,655
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Nate, Patrice, cvok Dave a rostliny opakovaně čelí Zombossovi v čele armády zombií. Ochrání městečko před náporem mozkuchtivých nepřátel? Zombiím se budou muset postavit nejen v současnosti, ale i v minulosti a budoucnosti. Po cestování časem to Zomboss zkusí znovu, tentokrát s pomocí nemrtvých z akademické půdy. Naši hrdinové se ale vždy můžou spolehnout na podporu rostlin, díky kterým žádný ze Zombossových plánů nemá šanci na úspěch.

„Tři kníšky v jedné, kde to úsažný Zomboss a zombie natřou rostlinám hned třikrád. Vlastně Davkrát. Tak ani jednou... Když začnou prohrávat, rači přestaňte číst,

aď si neskzýte zážitek.“

– recenze v Zombie news

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Plants vs. Zombies"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM