EN

Temné královny Fennbirnu

Kendare Blake


Přečtěte si dvě novely ze života královen, než je rozdělil boj o korunu.
Přečtěte si novely ze života královen, než je rozdělil boj o korunu. V první novele nahlédnete do dětství trojčat Mirabelly, Arsinoe a Kathariny. Jaké to bylo, když se ještě navzájem milovaly a chránily? Druhá novela vypráví o Elsabet, královně věštkyni, která se zbláznila a zorganizovala hrůzné vyvraždění celých tří rodů. Co se ale stalo doopravdy? Jaký byl skutečný příběh ženy, jež dokázala předvídat budoucnost, svůj vlastní pád ale nepředpověděla.

Detailní informace

Žánr YA fantasy
Jazyk čeština
Původní název Queens of Fennbirn
Původní jazyk angličtina
Překladatel Alžběta Kalinová
Počet stran 240
EAN 9788025360064
Datum vydání 13.10.2022
Věk od 14
Formát 145x210 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,445
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Nechte se zavést do minulosti, která předcházela ději série Tři temné koruny a přečtěte si dvě novely ze života královen, než je rozdělil boj o korunu.

Mladé královny

Nahlédněte do dětství trojčat Mirabelly, Arsinoe a Kathariny. Zjistěte, jaké to bylo, když se ještě navzájem milovaly, chránily a neřešily, která z nich se v budoucnu stane královnou. A jak se jejich život dramaticky proměnil poté, co byly rozděleny.

Královna věštkyně

Legendu o Elsabet, královně věštkyni, která se zbláznila a zorganizovala hrůzné vyvraždění všech tří rodů, zná každý. Co se ale stalo doopravdy? Jaký byl skutečný příběh ženy, jež dokázala předvídat budoucnost, svůj vlastní pád ale nepředpověděla.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Temné koruny"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Kendare Blake

Kendare Blake

Kendare Blake vydala několik románů a řadu povídek. Její YA horory Anna Dressed in Blood a Girl of Nightmares se umístily v Kirkus Reviews Top Ten. Román Anna Dressed in Blood byl také finalistou Cybils Awards. Její knížky byly přeloženy do více než osmnácti jazyků, umístily se na čelních místech různých žebříčků a získaly řadu regionálních a knihovnických ocenění. Kendare se narodila v Jižní Koreji, ale vyrostla u adoptivních rodičů ve Spojených státech. Vystudovala tvůrčí psaní na Middlesex University v severním Londýně. Žije a píše v Kentu ve státě Washington.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM