Tři temné koruny | Albatrosmedia.cz
EN

Tři temné koruny

Kendare Blake

3,9
( 18 )

První díl temné fantasy série plné vášní a intrik.
Na ostrově Fennbirnu se v každé generaci rodí trojčata – tři královny, rovnocenné dědičky trůnu. Mirabella ovládá živly. Lusknutím prstů dokáže přivolat plameny nebo prudkou bouři. Katharina může pozřít nejprudší jedy, aniž by ji zabolelo břicho. Arsinoe zase umí vykouzlit nejrudější růži i krotit šelmy. Každá z nich je jedinečná, ale jen ta nejlepší může získat korunu. V den jejich šestnáctin proto začíná souboj. A hrát se bude na život a na smrt.

Detailní informace

Číslo dílu 1
Jazyk čeština
Počet stran 424
EAN 9788025340516
Datum vydání 14.02.2019
Věk od 14
Formát 145x210 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,698
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem a přebalem

Na ostrově Fennbrinu se v každé generaci rodí trojčata – tři královny, rovnocenné dědičky trůnu. Mirabella ovládá živly. Lusknutím prstů dokáže přivolat dusivé plameny nebo prudkou bouři. Katharina může pozřít nejprudší jedy, aniž by ji zabolelo břicho. Arsinoe umí vykouzlit nejrudější růži a zkrotit i ty nejkrvežíznivější šelmy. Každá z nich je jedinečná, ale jen ta nejlepší může získat korunu.

V den jejich šestnáctin proto začíná souboj. Nebude mít vítěze ani poražené. Hrát se totiž bude na život a na smrt…

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Temné koruny"

Uživatelské hodnocení

Pavlína Přečková
Super, doufám že si za chvíli přečtu i další díl.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit

Recenze médií

Booktowndotblog.wordpress.com - Tři temné koruny

„Jste sice hozeni přímo do děje bez jakékoliv backstory, ale v dobrém slova smyslu. Největší perlou zápletky je ukončení knihy, které bylo fakt strhující! Posledních 100 stran jsem četla se zatajeným dechem. A poslední věta knihy? Potřebuji další díl!“
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.