EN

Čarodějka Antje

Katja Mont


Brutální vraždy vrhnou čarodějku Antje do smyčky záhadných událostí. Zahajuje pátrání po zákeřném zlu na hraně lidské a čarodějné reality.
Emoce jsou nástrojem štěstí i utrpení. Čarodějka Antje jim rozumí lépe než kdokoliv jiný a její schopnost hluboké empatie jí dovolí nahlížet do lidí. Zná jejich bolesti, jejich naděje. V centru města žije poklidným životem. Její obchod s přírodní kosmetikou je poměrně úspěšný. Během chvíle se však její život obrátí naruby. Lidé umírají, smrt ovládá ulice města i mysl jeho obyvatel. A Antje se zaplete do série vražd s podivnými okolnostmi.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 120
EAN 9788076504677
Datum vydání 01.11.2021
Věk od 15
Formát 130x200 mm
Nakladatelství Pointa
Hmotnost 0,14
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Emoce jsou nástrojem štěstí i utrpení. Čarodějka Antje jim rozumí lépe než kdokoliv jiný a její schopnost hluboké empatie jí dovolí nahlížet do lidí. Zná jejich bolesti, jejich naděje. Uměním projekce si vizualizuje pomyslnou zeď z růží, aby se chránila před náporem pocitů v jeden okamžik. V centru města žije poklidným životem. Její obchod s přírodní kosmetikou je poměrně úspěšný. Během chvíle se však její život obrátí naruby. Lidé umírají, smrt ovládá ulice města i mysl jeho obyvatel. A Antje se zaplete do série vražd s podivnými okolnostmi.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM