EN

Osamělý orangutánek

Tilda Kelly


Malý orangutan potřebuje novou mámu... stejně jako Erin
Erin se dostane k nové pěstounce Rachel, která pracuje jako veterinářka v záchranné stanici pro opuštěné opičky. Když do stanice přijede malý orangutan jménem Budi, rozhodnou se Erin s Rachel vzít si ho na pár dní domů, než ho budou moct pustit do výběhu mezi ostatní opice. Erin sice v dětském domově nějaké spolubydlící měla, ale nikdo z nich nebyl zdaleka tak roztomilý a hravý jako malý orangutan Budi!

Detailní informace

Ilustrátor Kolektiv
Jazyk čeština
Překladatel Nikolas Malota
Počet stran 160
EAN 9788026440970
Datum vydání 07.03.2022
Věk od 6
Formát 145x205 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,365
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Erin se dostane k nové pěstounce Rachel, která pracuje jako veterinářka v záchranné stanici pro opuštěné opičky. Když se do stanice dostane malý orangutan jménem Budi, rozhodnou se Erin s Rachel vzít si ho na pár dní domů, než ho budou moct pustit do výběhu mezi ostatní opice. Erin sice v dětském domově nějaké spolubydlící měla, ale nikdo z nich nebyl zdaleka tak roztomilý a hravý jako malý orangutan Budi!

Erin je z péče o malého orangutánka nadšená, ale je jasné, že nejlepší místo pro něj je vedle dalších orangutanů. Pomůže Erin Budimu, aby dokázal důvěřovat nové orangutaní rodině a zapadnul?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM