EN

MIKULÁŠSKÁ NABÍDKA! DOPRAVA ZDARMA A BESTSELLER OD HALINY PAWLOWSKÉ JAKO DÁREK

Star Wars - Dědic Impéria

Timothy Zahn


První svazek legendární trilogie o velkoadmirálu Thrawnovi z pera Timothyho Zahna
Od událostí popsaných v šesté epizodě Star Wars uplynulo pět let: Aliance zničila novou Hvězdu smrti a porazila Dartha Vadera a císaře. Avšak tisíce světelných let daleko se velení nad zbytky imperiální flotily ujímá poslední z císařových nejvyšších velitelů velkoadmirál Thrawn, který je dokáže stmelit a připravit k válce vedené přímo proti křehkému srdci Nové republiky. Strhující příběh plný akce, dobrodružství a mystického tajemství plným právem patří do zlatého fondu románů Star Wars.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Žánr sci-fi
Číslo dílu 1
Jazyk čeština
Původní název Star Wars - Heir to the Empire
Původní jazyk angličtina
Překladatel Milan Pohl
Počet stran 360
EAN 9788025249963
Datum vydání 28.10.2021
Věk od 12
Formát 130x200 mm
Nakladatelství Egmont
Hmotnost 0,278
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Od událostí popsaných v šesté epizodě Star Wars uplynulo pět let Aliance zničila novou Hvězdu smrti a porazila Dartha Vadera a císaře. Avšak tisíce světelných let daleko se velení nad zbytky imperiální flotily ujímá poslední z císařových nejvyšších velitelů velkoadmirál Thrawn, který je dokáže stmelit a připravit k válce vedené přímo proti křehkému srdci Nové republiky. Strhující příběh plný akce, dobrodružství a mystického tajemství plným právem patří do zlatého fondu románů Star Wars.

Další tituly z řady "Star Wars - Trilogie Thrawn"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Timothy Zahn

Timothy Zahn

Timothy Zahn je autorem více než čtyřiceti románů, téměř devadesáti krátkých povídek a novel a čtyř sborníků krátkých povídek. V roce 1984 vyhrál cenu Hugo za nejlepší novelu. Zahn je nejznámější díky svým románům z prostředí Star Wars, kterých bylo prodáno přes čtyři miliony výtisků. Mezi jeho další knihy patří série Kobra, série Quadrail a série pro mladé čtenáře Dragonback. Zahn má bakalářský titul z fyziky z Michiganské státní univerzity a magisterský titul z Univerzity Illinois. Se svou rodinou žije na pobřeží Oregonu.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM