EN

Mimo turistickou zónu

Peter Gregor


Nechte se provést zeměmi, kam se vydá jen hrstka turistů
Peter Gregor je milovníkem netradičních dobrodružství. Namísto vylehávání na nekonečných písečných plážích navštěvuje země, které rozhodně nepatří ke klasickým turistickým destinacím. Zaměřuje se na objevování a poznávání téměř nepřístupných a zapomenutých končin světa. Toulky po Iráku, Afghánistánu, Libanonu, Iráckém Kurdistánu nebo Somálsku jsou plné vtipných momentů, ale i reality každodenního života tamějších obyvatel, kteří často žijí na hraně válečného konfliktu.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Mimo turistickej zóny
Původní jazyk slovenština
Překladatel Marie Fišerová
Počet stran 152
EAN 9788026437444
Datum vydání 06.09.2021
Věk od 15
Formát 145x205 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,402
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

PETER GREGOR je milovníkem netradičních dobrodružství. Namísto vylehávání na nekonečných písečných plážích navštěvuje země, které rozhodně nepatří ke klasickým turistickým destinacím. Jeho cesty jsou netradiční, ale o to zajímavější. Petr se zaměřuje na objevování a poznávání téměř nepřístupných a zapomenutých končin světa. Rád poznává kulturu navštěvovaných zemí a boří předsudky o lidech a životech v nich. Toulky po Iráku, Afghánistánu, Libanonu, Iráckém Kurdistánu nebo Somálsku jsou plné vtipných momentů, ale i reality každodenního života tamějších obyvatel, kteří často žijí na hraně válečného konfliktu.

Peter Gregor je cestovatel, který si vybírá země, do kterých se vydává minimum turistů. Jeho příběhy vás nejen pobaví, ale poskytnou vám i praktické informace. Tuto knihu doporučujeme všem náruživým cestovatelům a rovněž těm, kteří o cestování prozatím jen sní.

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM