EN

Tinktury z léčivých bylin

Účinné rostlinné výtažky si vyrobíme sami

Helga Ell-Beiserová


Pomocí alkoholu si můžete velmi snadno vyextrahovat z rostlin cenné obsahové látky a zajistit i jejich trvanlivost v podobě tinktury. Autoři, uznávaní experti na léčivé rostliny, vám ukazují krok za krokem ideální cestu k tinktuře vlastní výroby, a to z čerstvých i sušených rostlin.

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Heilpflazen-Tinkturen-Wirksame Pflanzenauszuge selbst gemacht
Počet stran 160
EAN 9788020446381
Datum vydání 26.09.2019
Věk od 18
Formát 170x235 mm
Nakladatelství Mladá fronta
Hmotnost 0,523
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Pomocí alkoholu si můžete velmi snadno vyextrahovat cenné obsahové látky a zajistit i jejich trvanlivost v podobě tinktury. Několik málo kapek tinktury má většinou větší léčebnou účinnost než celý šálek čaje.

Helga Ell-Beiserová a Rudi Beiser, dlouholetí experti na léčivé rostliny, vám v této knize ukazují krok za krokem ideální cestu k tinktuře vlastní výroby, a to z čerstvých i ze sušených rostlin.

Popisují profesionální extrakční postupy v sedmi jednoduchých krocích, uvádějí jedinečné informace týkající se koncentrace alkoholu pro jednotlivé rostliny, dávají tipy i na tinktury bez alkoholu. Příručka obsahuje více než 70 receptů na nejčastější obtíže, včetně speciálních historických, a exkluzivně je doplněna nově vyvinutou detoxikační terapií k očistě organismu.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM