EN

Škorpilova škola běhu

Miloš Škorpil


Miloš Škorpil, trenér a specialista na dlouhé běhy se rozhodl podělit s námi o svou životní vášeň – běh. Speciální kapitola je věnována ultraběhům, kterými se Miloš Škorpil proslavil, nebo problematice výživy, tréninku, relaxace či přípravě na závody. V knize čtenář nalezne osvědčené rady, tipy a nápady, jak zapojit běh do života, ať už chceme zlepšit výkon, zhubnout do plavek nebo se jen hýbat.

Detailní informace

Žánr sport
Jazyk čeština
Počet stran 220
EAN 9788020432902
Datum vydání 10.11.2014
Věk od 18
Formát 165x235 mm
Nakladatelství Mladá fronta
Hmotnost 0,692
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

V roce 2014 oslaví nestor českého běhání a zakladatel Běžecké školy Miloš Škorpil šedesátku. Trenér a specialista na dlouhé běhy se proto rozhodl podělit se s námi o svou životní vášeň – běh. Speciální kapitola je věnována ultraběhům, kterými se Miloš Škorpil proslavil, nebo problematice výživy, tréninku, relaxace či přípravě na závody.

V knize čtenář nalezne stovky osvědčených rad, tipů a nápadů, jak zapojit běh do života každého z nás, ať už chceme zlepšit výkon, zhubnout do plavek nebo se jen příjemně hýbat. Součástí knihy jsou tréninkové plány na 5 a 10 kilometrů, půlmaraton i maraton.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Miloš Škorpil

Miloš Škorpil

Ultramaratonec, propagátor a trenér běhu, zakladatel běžecké školy, po právu považovaný za gurua českého běhání. O běhu a prospěšnosti pohybu napsal spousty článků již v době, kdy pohyb a běh patřily mezi skoro zapomenutá slova. Je autorem či spoluautorem jedenácti knih (první vyšla již v roce 2002). Všechny jeho tituly mají jedno společné sdělení: každý z nás je sám sobě největším a nejtěžším soupeřem, nad nímž nelze nikdy vyhrát. Milošovým hlavním životním posláním je „Pomáhat lidem, aby byli zdravější, fyzicky zdatnější, psychicky vyrovnaní a užívali si šťastný života běh. Protože o to v životě jde – být v pohodě.“ Je držitelem několika sportovních rekordů zapsaných do České knihy rekordů.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM